Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

reflux žlče + dalsie potiaze tykajuce sa brucha

Príspevok v téme: reflux žlče + dalsie potiaze tykajuce sa brucha
leello

Dobry den! mam 21 rokov a chcela by som sa spytat,ci nemate skusenosti s refluxom zlce do zaludka, nedokonale sa uzatvarajucim pylorusom a zvysenou motilitou tenkeho creva.okrem toho mam asi mesiac bolesti brucha v oblasti pupka,a pod nim,a na lavej strane.absolvovala som patricne vysetrenia,avsak co sa tyka liecby,tak mi doktori nic nepovedali.vraj len nemam jest cukor,tak by ma zaujimalo,ci nemate vy nejake info o tom,ako sa to da liecit a aj blizsie informacie,co to znamena,ze mi zistili tieto veci.takisto mam problemy s plynatosotu nadmernou a zvysenym cholesterolom,ktory vsak kolise (raz je ok,a raz je zvyseny).od 17tich som kontrolovana na endokrinologii,lieky neberiem.
velmi dakujem za vase odpovede!

doterka

Z tráviacich enzýmov mám najlepšiu skúsenosť u seba a u svojich známych s kapsulami TerraZyme. Tieto enzýmy sú obohatené aj o esenciálne oleje Peppermint a Ginger, t.j.zázvor, ktoré takisto podporujú dobré trávenie. Ak máte záujem, viem poslať viac informácií. Kontakt: liecive.oleje@gmail.com

janko32

pomaha aj peroxid pozrite na gogole čo piše rusky profesor ivanpavlovič neumivakin fakt funguje 15kvapiek do vody a po 10 až 15 dnoch neskutočny zapach ale zase lekari nesuhlasie ale oni pomoct nevedia...

|AnonyM|

Tento prispevok akoby som to pisal ja, mne sa ta zlc vracia az do pazeraka. Problemy zacali pred dvoma rokmi teraz mam 18.

janko 32

ešte rada pre trpiacich ludi refluxom.treba navštivit bio ochod a zakupit si kardamonovi olej mopaha na paleni zahy ,potom zeleny jačmen ,psyllium ,bodliakovi olej,olej z pestreca marianskeho,bio mineral D6 cmulacie tablety velmi pomahaju..a potom rozne kvapky na očistu organizmu od firmi NADEJE fakt pomahaju...lekari to odsudzuju ale treba sa liečit bylinami ktore sa daju kupit bio obchodoch a fakt pomahaju...prirodu neoklameš byliny pomahaju a chemia na jedno pomože ale viac zniči...tak všetkym prajem hlavne vela zdravia lebo je najcenejšie

janko 32

zravim všetkych ktori bojuju z refluxom,je to zakerna choroba čriev žaludka a pažeraka ja s nou bojujem asi 14 rokou a lekari ju nevedia liečit Bohu žial.tak neberte ju na lahku vahu ...chcem upozornit na helicid aj mne zabera najlepšie ale ale velmi niči pečen až ju zniči uplne.zakladom je životosprava.bol som na tom velmi zle mal som extremne palenie žahy až som sa nou dusil v spanku tak že lekar mi povedal že BOhužial neviem ti pomoct ostava len operacia pažeraka.lieky ti nepomahaju, oni ti len zjemnuju to palenie...bol som z toho par dni zufaly,z tej bezmocnosti že ani lekar mi nedokaže pomoct.tak si musim pomoct sam ked chcem žit.začal som cvicit brucho a upravil stravu,žiane parky salami paštety bravčove maso,vypražane jedla zemiaky., ani chlieb, len MAces-židovsky chlieb,pepsi atd.sladke vody jedine čistu vodu...bolo tovelmi tažke nastavit svoj lenivi organizmus za zdravu životospravu ale všetko sa da zvladnut a hlavne vtedy ked už niet na vyber.schudol som 13 kyl citim sa ovela lepšie na operaciju som nebol zatial lebo sa to upravilo.jeden pravda..začal som jest vločky ovocie zeleninu ovsenu kašu cviklu,mrkvu z jablkami banany atd.maskolen 2krat do tyžna biele kuracie alebo hovedzina z ryžou.tak že zaklad je životosprava ...

jjbr

Pred 10-tímy rokmi som bol operovaný na žalúdok, kde mi boli odstránené zo sliznice žalúdka vzrasty, taktiež mi boli odstránené žlčové kamene a žlčník.
Nedávno som bol na endoskopií kde mi bolo zistené, že na stenách žalúdka je prítomná žlč.
Záver znel : Antrumgastritis acuta pre D-G refluxe. Bol predpísaný liek Helicid a Cerucal.No tieto lieky mi nezaberaju stále mam bolesti žaludka, v črevách sa mi hlasito prelieva a mám hnačkovú stolicu. Chcem poprosiť o radu, aké ďalšie lieky by so mal ešte používať.

jozzef

Pozdravujem Všetkych,ktory trpia želudočnymi problémami.Slubil som,že napíšem niečo o Colonixe so svojej skusenosti.Mam mesačnu kúru za sebou a citim sa lepšie.Nemavam tie neznesitelne bolesti v oblasti žaludka spojene s kyselinou a prelinanim čriev.Po colonixe si davam stale psylium a enzimy a upravil som si jedalny lístok zamerany k cerealiam,probiotikam,zelenine a ovociu.Zatial to funguje.Ku tomu colonixu je to individualne.Mne osobne to pomohlo a po čase to skusim opeť.Prajem Vam všetkym skoré uzdrevenie.

[zruseny12]

traviace enzymy ti rozlozia potravu...a konkretny produkt ti neviem odporucat,lebo ja si to objednavam z lekarne kde chodim na alternativu,/A KED TI TO TO NAPISEM,VYZNEJE TO AKO REKLAMA/ale pozri sa na
www.google.sk
daj si do vyhladavaca traviace enzymy a tam si nieco najdes,alebo aj RNG,TI MOZE PORADIT...na teme OTAZKY PRE RNG...
ak pojdes na tu temu,tam si mozes aj najst nieco o tych enzymov...hlavne to musia byt TRAVIACE ENZYMY...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

reflux žlče + dalsie potiaze tykajuce sa brucha - Fórum - ZDRAVIE.sk