Mam dilemu

Príspevok v téme: Mam dilemu
lindaaa

Mam taku dilemu, uz dlho ma lanaria na modeling, lenze v poslednej dobe som zacala mat akne. Jeden agent mi povedal, ze to mozem dotiahnut velmi daleko, len si musim dat trosku tvar na poriadok...tu pripada v uvahu antikoncepcia(masticky su vyhodene peniaze), lenze ja som absolutne proti nej, keby som chcela uz davno mam tvar ok, ale nechcem takouto cestou. Lenze zacala som mat pochybnosti, ci to predsa zato nestoji...som taky prirodny typ, vyzorom aj zmyslanim...cize som proti takymto veciam, ale myslim ze vela bab ju uziva a su ok...no neviem, mozno niekto poradi...zdravie mi je vsak prednejsie ako byt modelkou

lindaaa

kattka ja viem, asi som sa zle vyjadrila...samozrejme ze chcem mat peknu tvar bez akne, ale pomocou HAK, a zatial mi to navrhla kazda dermatologicka

kattka

Ale ved peknu tvar nemusis mat len kvoli modelingu. Ale aj pre tvoj lepsi pocit samej zo seba. Tebe to nevadi, ze mas akne? A ak mas este aj taku moznost, nieco z toho vytazit, tak ja by som skusila nieco robit s tou pletou. Ak neches HAK, skus hladat nejaku inu cestu. Vela stastia.