Vzťahy

bubina

on ma tie nalady len ked niesme spolu,praveze ked sme spolu je vsetko super.
no myslim ze mi to neskor nebude vadit,este na zaciatku som si vycitala ze to je moja vina a tak,ale uz viackrat sme sa o tom bavili a on mi povedal ze ja za to nemozem,ze ma take nalady obcas a ja som si na to uz zvykla,no nikto neni dokonaly :))

didika

bubina ale to nie je dobre, ked je niekto naladovy..casom ti to iste zacne prekazat..moj chalan praveze vobec nie je naladovy..ale zase nic neberie vazne.neda sa s nim vazne rozpravat..ale tak my sme spolu este neni az tak dlho..budu to len 3 mesiace oficialne a neof. nejakych 5

bubina

didika dik za odpoved :)
ja som s mojim skoro rok,tiez je nam fajn,ale on je taky naladovy,proste z nicoho nic zmeni naladu,nechce sa mu rozpravat a je nahnevany na vsetko,ja uz som si na to zvykla,vzdy ho to prejde asi tak po dvoch dnoch.
inak sa velmi lubime,vsetko je ok az na tie jeho nalady...:)

didika

mno tak ja s mojim chalanom nie sme spolu dlho, ale je to medzi nami fajn si myslim..v kazdom vztahu su problemy a tie treba vediet riesit a bude vsetko fajn..v poslednej dobe sme spolu menej bo n ie je casu,ale aspon sa na seba vzdy vyse tesime:Da je to cim dalej idealnejsi vztah:D