strach z kondomu

Príspevok v téme: strach z kondomu
ninusocka

zo zdrav. dovodov som musela vysadit antikoncepciu no mam strach ze otehotniem ak budeme s priatelom pouzivat "iba" kondom,stale myslim nato ze co ak sa pretrhne:(..dieta si dovolit nemozeme, kedze ja este studujem...prosim napiste ak ma niekto podobny problem, lebo uz fakt neviem ako to riesit, toho pharmatexu sa trochu bojim:(

kkkk

ja skor mam paranoiu z pouzitia iba HA.. doteraz(1rok) som s priatelkou pouzival iba kondom a nikdy nebol ziaden problem.. ak mate niekto paranoiu z kondomu pouzite tie hrubsie :]

ninusocka

ja som v lete mala problemy s krcami v nohach a tak som bola na roznych vysetreniach..a dnes som bola po vysledky krvi a tam mi zistili zvysene riziko trombozy:( a vraj to sposobuje HAK takze mi to zakazali uzivat..inak uvazujem ze si kupim tie kapsule Pharmatex, hoci partner je zodpovedny, no aj tak mi to neda

frida

awoj, zrazu som mala pocit ci som to ja nepisala tu otazku :D mam presne taky isty problem, teda doslova ako si to ty vystihla... no my sme ostali na kondome, aj ked samozrejme mame strach, ale zatial sa nam pocas 1 roka nepretrhol tak v neho ako tak verime, ale aj tak sa pre istotu don neurobi.... ja som hak vysadila kvoli padaniu vlasov, a ty preco ?

bubina

ja HAK neberiem,s priatelom pouzivame kondom skoro rok a ani raz sa nam nestalo zeby sa pretrhol,tak ak sa bojis tak pouzite kondom ale nech sa don neurobi

ni....

ahoj tak vyskúšajte nejaké výrobky od parmatexu.....či ako sa to volá to je taký gel aelbo krem.. ktorý sa aplikuje.. do .vaginy.. ale 10 m. pred sexom:) a zabíja spermie čiže je to taká ant. a keby saten kond. pretrhne tak vyhľadajte tabletku po