Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlniace sa vlasy

Príspevok v téme: vlniace sa vlasy
dominiqa

mam postupne zostrihane vlasy (vrchne kratsie ako spodne) a konceky sa mi po umyti alebo pri zvysenej vlhkosti vlnia... vysledkom je haro ala lion king... vyzera to otrasne... vlasy posobia sucho, znicene ale po par dnoch su zas v pohode.. rovne, leskle, zdrave... problem je len po umyti a vo vlhkom prostredi... poznate nejaky pripravok alebo trik, ktorym zabranim tomuto vlneniu? chcem si nechaj vlasy narast, aby boli vsetky rovnako dlhe, ale to este potrva... co dovtedy?

velvett

kočky prosim Vas ... poradte SVOJ NAJ UHLADUJUCI PRIPRAVOK :-))) ... jasne, necakam zehlickovy efekt... ale Vase THE BEST vo sfere uhladujucich pripravkov ... :-)))): DAKUJEM VAM VELMI PEKNE !!!!

petusska

umyvaj si vlasy vecer nechaj si ich volne uschnut alebi ich vyfanuj a spi so zachytenymi v gumicke, a cakaj kym ti dorastu. Ja som tiez na konci leta urobila blbost a dala sa tiez takto ostrihat a uplne fakt levi kral ale teraz je to uz v pohode

sonka

keď už žehliť tak jedine s kvalitnou žehličkou ako napr. remington s trojitou ochranou či philips tiež nie sú zlé a potom ešte nezabudni použiť kvalit. prípravok od kaderníčky. No a čo je najhl. zvoľ si správny strih vlasov.

solvi

ja by ich teda nezehlila, takto ich kazit chudatkaa :( potom to bude s nimi este horsie ako je...
osobne pouzivam serum, dam si ho hned po umyti... pripadne si taketo lion king vlasy trochu, len tak namocenymi rukami navlhcim a na chvilu zopnem do gumicky a pekne sa mi vyrovnaju :)

njurrrr

tak si ich wyrownawaj, zehlickou alebo po umyti vykefuj kulmofenom do rowna...alebo ti ostawa jedine pockat nechat si ich dorast..pouziwaj masky, rozne najdes w drogerkach, balzam wzdy po umyti aby neboli take suche...alebo aj domace zabaly...wajickovy, octovy, pivovy..wela stastia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlniace sa vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk