Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosím vás poradte mi...

Príspevok v téme: prosím vás poradte mi...
simonavrablova

ahoj mam 20r,je to veľmi neprijemna otazka.posledne 3dni mam prehanky:-D najprv som citila jemne akoby svrbenie v konečníku, teraz pri sexe mi parnter chytil konečník a moc to bolelo.tiekla mi i krv akoby z ranky.teraz to je opuchnute strasne to boli.prejde to? alebo to môžu byť hemoroidy? ...dosť sa bojím..stalo sa vám už niečo podobne? dakujem za rady

snehulka

ahojte, ja prosim o radu. uz par rokov mam vytoky, gynekologovia nic nenasli preco sa mi vytvaraju vsetky vysetrenia som mala dobre ale ten vytok stale je...... aj na imunologickom vysetreni som bola a nic, co mam robit tento kret som fakt zufala.......... dakujem

iriss

dubová kôra zastavuje krvácanie, pôsobí protizápalovo, zmierňuje svrbenie
3PLdubovej kôry vložiť do 300ml vriacej vody, na miernom ohni nechať variť 15 minút. Precediť, naliať do lavóra, pridať studenú vodu. Na sedací kúpeľ by mala byť voda vlažná. Najskôr robiť kúpeľ denne, pri zlepšení 2-3 razy do týždňa

stelaaa

ak to boli,mas tam taku napuchnutu hrcku a krvaca pri stolici-kludne moze ist o hemoroidy,alebo existuju aj vnutorne-a s "prehankami" sa tebou opisane problemy mozu objavit-bolest to poriadna....zajdi k obvodakovi,ti predpise mast,ak su o hemoroidy,alebo v lekarni aj bez predpisu,no ja by som si radsej overila u lekara,ci su to skutocne hemoroidy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosím vás poradte mi... - Fórum - ZDRAVIE.sk