co si mam o tom mysliet??? poradte

Príspevok v téme: co si mam o tom mysliet??? poradte
hmmm???hmmm

Vcera som nasla priatelovi na azete medzi rp ako napisal jednej babe ci si sa nestretnu a ci si to nerozdaju, ci nema zaujem? a jedna co pisala asi na ploche ze sex za kredit abo podobne... tak jej napisal ci nechce za peniaze... neviem co si mam o tom mysliet... sme spolu vyše 2,5 roka... a ku mne sa správa ziarlivo... ked ma vidi ako s nejakym kamaratom kecam alebo pisem, pripadne volam tak mu to neskutocne vadi... poradte prosim...

chenelle

aj ti to prospeje troska oddych,asi by to bolo prilis skoro na teba keby si mala hned niekoho,pockaj ten pravy niekde caka,neboj

hmmm???hmmm

bodaj by si mala pravdu...teraz si chcem dat od chalanov pohov ... na určity čas... takže tak... snaha im nepomože....

hmmm???hmmm

jj ja viem ale tak cim dlhsie som to v sebe dusila tym to bolo horsie..este ze som s tym vyckala trosku lebo to bolo na nieco predsa len dobre.... no co uz... aspon som zistila ze ten vztah tym padom nestoji uz za nic abych v nom pokracovala...

chenelle

hmm hmm mas moju hlboku uctu,ako fakt,ja som sa s mojim priatelom rozchadzala 3 mesiace lebo som nebola schopna mu to povedat do oci,drzim ti prsty,stale ked ti bude smutno,tak sem napis,my ti pomozeme

hmmm???hmmm

no to je jasne... ja si za tym stojim... aj ked bude to tazke....stale mi vypisuje sms ze mu chybam a ze ma miluje a neviem co este..ale ja som k nemu chladna.... len tak odpisem aby sa nepovedalo... veci ma este u mna... hmm..vraj aby sme sa o tom este porozpravali... no sak mozme ale sancu mu uz nedam... eee..2x nestupim do tej istej rieky.... neviem si predstavit pokračovat v tom vzťahu ked mu už nedoverujem....

noonaa

si silna a vazis si seba samu,raz sa mu to vrati a este za tebou bude nariekat,len sa prosim ta nenechaj zlomit....som na teba hrda...

monica

Mooja.. Normalne som na teba hrda! Ale velmi ma to mrzi.. Bude to tazke ale urcite to zvladnes :) Si silna, to viem uz len z toho, ze si sa s nim dokazala rozist.. Neboj, taky chlap ti zato nestoji.. Este bude lutovat o co prisiel svojou vinou ! Drzim ti palce, aby si sa z toho dostala... Ak by si potrebovala pomoc, kludne napis..