co si mam o tom mysliet??? poradte

Príspevok v téme: co si mam o tom mysliet??? poradte
hmmm???hmmm

Vcera som nasla priatelovi na azete medzi rp ako napisal jednej babe ci si sa nestretnu a ci si to nerozdaju, ci nema zaujem? a jedna co pisala asi na ploche ze sex za kredit abo podobne... tak jej napisal ci nechce za peniaze... neviem co si mam o tom mysliet... sme spolu vyše 2,5 roka... a ku mne sa správa ziarlivo... ked ma vidi ako s nejakym kamaratom kecam alebo pisem, pripadne volam tak mu to neskutocne vadi... poradte prosim...

hmmm???hmmm

rozišli sme sa, teda ja som to ukončila...vyhovaral sa že to pisal len tak zo srandy a podobne.... povedala som mu ze nedokažem pokračovat vo vzťahu ked niekomu neverim a podobne.... a stale sa ma pytal prečo to chcem riešit takouto cestou teda rozchodom.... veci niektoré ma ešte u mna takže sa určite ešte budeme vidiet...ale poplakala som si aj ja...jeho som nevidela predo mnou ale ktovie...

lll

hmmmmm. už som nedockava, ze co nove, napíš !!!! je už 20.00 hod. som z teba normalne nervozna. ale držim palce.

hmmm???hmmm

dokonca už o tom vie aj moja mamina a sestra... som myslela ze to vezmu inak ale v pohode... drzia so mnou ze toto sa nerobi....

hmmm???hmmm

jj a k tym pneu tie ma doma v bs... takze kedze ma kamarata v ds tak by mu ich potom bral v utorok do prace....

hmmm???hmmm

a viete čo sa mi dneska stalo? zase som napisala z toho vymysleneho nicku ze ci sa teda dneska stretneme.... najprv ma ukecaval do ds ale nakoniec som ho ukecala ja do nr... a cas stretka urcil on o 19:00h.. a potom mi prišla sms že jeden kamarat ma zaujem o tie pneumatiky (podotykam ktore sme sa snažili predat uz davnejšie a on ich ma doma v bs) tak reku fajn za 12000 ich berie.. a on mi napiše ze rozmyšla či pojde po ne dneska alebo až zajtra... a ja som chora tak som mu napisala že som na liekoch a podobne... a to sme plánovali teda že pojdeme ešte na večeru k vyročiu...ale som mu napisala že neviem v akom stave budem a tak.. a on že ahaaa tak dojdem teda večer si pre auto lebo ho ma u mna... a pojde rovno domov.. pre gumy a zajtra pride ku mne naspat.... reku parada...tak mi napisal ze bude v praci do 17:15 a tym padom o 18:15 bude u mna. reku pekne to do seba zapada.. okolo 19:00 bude v nr na tom stretku vymyslenom.... a ze ma pre mna darcek k vyrociu... no to som zvedava... (a ved aj ja mam ale on o tom nevie - rozchod)....a darcek neprijmem na to mam hrdost a som tvrdohlava dost...