co si mam o tom mysliet??? poradte

Príspevok v téme: co si mam o tom mysliet??? poradte
hmmm???hmmm

Vcera som nasla priatelovi na azete medzi rp ako napisal jednej babe ci si sa nestretnu a ci si to nerozdaju, ci nema zaujem? a jedna co pisala asi na ploche ze sex za kredit abo podobne... tak jej napisal ci nechce za peniaze... neviem co si mam o tom mysliet... sme spolu vyše 2,5 roka... a ku mne sa správa ziarlivo... ked ma vidi ako s nejakym kamaratom kecam alebo pisem, pripadne volam tak mu to neskutocne vadi... poradte prosim...

monica

juuj..tak by som ho na tvojom mieste pekne dorazila..neskusis zmenit termin? na nejaky co by sa ti dal..ak nie, tak sa s nim stretni ty normalne a ukonci to. Nestoji ti to zato, uz vidis aky je naozaj. Fuj...!!

hmmm???hmmm

ja viem ale ked nemam sa tam ako dostat blbe spoje a este aj nasi by to riesili ze kam idem a tak... takze mi zostava jedina nadej zavolat mu a zistit podla telefonu kde je... abo pripadne ak bude moja segra v nr tak nech sa tam behne kuk ale ktovie dokedy bude v skole... som total sklamana...

kla.ra

no waw... taky chaln si babu nezasluzi...by si ho tam mala pockat (pekne namalovana a oblecena, nech vie o co pride), dat mu facku, otocit sa na opatku a nezdvihat mu telefon...aj ked ho lubis tak to je sila, vies si s nim predstavit buducnost , ked toto robi??

hmmm???hmmm

tak toto sa baby podrzte...napisala som mu zo stareho nicku ci sa stretne za ucelom sexstretka a tak proste som ho namotavala a suhlasil...len problem je ten ze sa tam nemam ako dostat co je dost blbe fnuk no co ma naozaj zarazilo, ze si zmenil heslo na pokeci... doteraz ho mam stale rovnake a zrazu ho zmenil... tak teraz uz naozaj viem ze tam pojde ...skusim mu este okolo tej hodiny stretnutia zavolat a uvidim co budem v pozadi pocut...no dorazilo ma to a som fakt sklamana :(((dokonca ked som nahodila temu ci je zadany alebo volny ani sa k tomu nevyjadril... a to som 2x skusala... takze ma teoreticky a aj prakticky zaprel...

monica

ak by si chcela mozem ti pomoct..mam svoje stare nicky , ktore nepouzivam..mohla by som ti dat k jednemu pristup ;) upravila by si si profil aky chces :) rok zalozenia je asi 2007 alebo 2006 :) Ak mas zaujem tak mi napis mail :) 182.monica@gmail.com rada ti pomozem :)

hmmm???hmmm

no ano... po pravde cakam co bude dalej, co ak mu este najdem aj daco horsie? to s tym nickom hmm je fajn ale ked keby som si ho aj teraz vytvorila tak by to bolo napadne si myslim... no nieco vymyslim... a mate pravdu ze sa bojim, uz som sa o tomto rozpravala aj s kamaratmi a akosi nemozem nabrat odvahy, bojim sa jeho reakcie a tobož ešte svojej...uf...silna kava, nemyslela som si ze taketo daco sa mi raz stane fnuk

monica

Luciferka.. NO aky vztah.. Ja by som toho mojho poslala tak do .... Ale ta holka sa zjavne preto velmi trapi ako vidis.. Ta skuska s nickom je mozno dobry napad aspon sa presvedci.Pokial by nereagoval nieje problem..Mozno je to taka poistka. Uz som jej radila tolko krat nech sa porozprava. No zjavne nema nato odvahu si myslim. A boji sa odpovede a co bude dalej..Ako kazdy, kto lubi a moze o milovanu osou prist..

luciferka

baby len mi vysvetlite co je to potom za vztah ked toho chlapa musite namotavat cez iny nick? a to je este podla vas aj inteligentne? tak by som sa asi nikdy neponizila........, ja som priatelovi tiez nasla postu typu chcem sex al podobne, ale este nazaciatku vztahu...., normalne sme sa porozpravali, viem preco to spravil.;...., na co este budete aj vy klamat? a ak sa s nim nedca porozpravat aj o tomto tak je ten vztah asi zbytocny...,