Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zle drzanie tela-veke prsia

olivka

Tak ako s plavkami ani nehovorím...ešte keď ja strašne rada plávam a chodim na plaváreň min. raz do týždňa.. ja si M-ka spodok vytiahnem nad pupok, a ked mi ukážu v obchode tie "nohavičky" tak sa idem zblázniť, mi to príde na minimálne 100 kíl. Ja som si našla v jednom katalógu s veľkostou košíkov E, mi dosť aj trčia z toho, tak si musím dávať bacha aby niečo nevyskočilo, a spodok tiež väčší trochu, tak ale aspoň dačo.. človek sa proste dosť nahľadá...však to poznáš:-)

elvii

no ze vraj na to vylozis prsia a nemas tym zatazene plecia a chrbticu, lebo drzia celu vahu a tu potom nemusia drzat plecia a chrbat :-) ale musi byt koleso napevno pod prsiami.

elvii

no plavky su uplne hrozny problem. Ale aj sport ako taky, lebo upvenit prsia tak, aby neskakali...velky problem. a na chrbticu udajne pomaha, ale neskusala som to, ked doma chodis bez podprsenky a mas na sebe plavacie koleso a na nom vylozene prsia :-)))

monica

olivka to ano.. podprsenky su velky problem aj pre mna..Aj ked D- cka su castejsie...A este vacsi su plavky..Vacsinou vyzeraju ako pre 60 rocne zeny.. Ked konecne najdem aj celkom pekne, vrch co mi sedi, tak je spodok ako pre 150 kilovu zenu.. Lebo vacsinou diely, ktore sa daju kupi osobitne nemaju vrch na mna.. A s chrbitciou ja nemam zatial nastastie problemy..

olivka

Tak keď si kupujem sukne tak mi sedí XS a pri nohaviciach väčšinou S, v konfekčných veľkostiach 34/36. No to fakt neviem posúdiť s tými chalanmi:D Vieš len dosť problém kúpiť také podprsenky, v takých tých normálnych obchodoch keď prídem ta na mňa pozerajú, že skade som prišla. Väčšinou majú tak od 80tky, lenže mne aj 75tka strašne odstáva, potom to nedrží dobre.Tak väčšinou cez net alebo som už našla jednu takú predajňu. No ale tričká si tiež musím kúpiť väčšie, keď nechcem mať holé kríže. Ale s tou chrbticou je to fakt asi najväčší problém...všetko má svoje výhody aj nevýhody... :-)

monica

Olivka ty mas F a velkost nohavic xs? :O:O uff...to si neviem predstavit.. No ja som plnostihla baba, dovolim si povedat,ze nie som nejaka tucna.. tricko M najviac L cize niesom nejaka baculka ale mat pri tvojej velkosti nohvic take prisa:) ved to je uzasne :) po tebe musia muzi ist ,takze ake komplexy :) este by som pochopila ked je baba aj baculka aj velke prsia,ze ma :) Ale mat stihlu postavu a take prsia :)

olivka

Ahoj, no ja mám veľkost 70F, nikdy som nevedela prečo to tak je, , či to nebude z hormonálnych liekov, ktoré som musela kedysi stále brávať kvôli zdrav. problémom, ktoré prišli za ruku s pubertou, alebo tak. Hlavne, že je to trochu atypické ku zvyšku postavy, ked nie som nejaká tučná, napr. veľkosť nohavíc mám XS/S. Mávala som z toho komplexy a chcela som byť ako iné baby, ale som sa naučila mať svoje telo rada a využiť to skorej vo svoj prospech, kupovať podprsenky ktoré zrobia dobrý tvar, a to stejné o tričkách. Teraz som oveľa radšej ako by som mala byť plochá ako lata a nemalo by ma byť za čo chytiť, a môj chalan tiež na to zrovna nenadáva ;-) Ale mám taký istý problém ako Ty, strašne ma to ťahá dolu, a veľmi sa hrbím, aj mi to každý vraví, a keď sa vystieram tak to bolí. Najnovšie mi pomáha , že každý deň sa prechádzam tak štvrťhodinku s knihami na hlave, to ma núti byť vystretou a telo si na to zvyká. Vždycky keď si uvedomím že sa hrbím, tak sa vystriem. Ja viem, že to neni ľahké a bolí to, ale vždy lepšie ako mať potom hrb. Najnovšie rozmýšľam že začnem chodiť do posilky, viem, že tam sa robia aj cviky na správne držanie tela. Určite sú na to dobré aj určité cvičenia. Tak držím palce a hlavne nech Ti vo vystieraní nebránia také veci, že Ti ich vidno poriadne, chrbtica je oveľa dôležitejšia, a okrem toho si predsa nejaká ženská tak sa fakt nemáš za čo hanbiť!!! :-) Tak skús tie knižky na hlave. Veľa šťastia ;-)

monica

marianna aale..nic si z toho nerob..Tiez som z tych, ktory ked aj schudnu, neschudnu velmi z prs..U mna ani o cislo :) ja mam obvod prs 110, cislo 4, podprsenka 75D :) a co? roky som mala zato komplex.. chcela som mensie.. No teraz som si zvykla..A mozem povedat,ze kazdemu priatelovi, ktoreho som mala sa pacili :) Mas len o 9 cm viac to predsa nemozem byt taka hroza :) A ani nevies kolko zien je, ktore sa mi stazuju, ze maju male prisa a maju este vacsie komplexy ako tie s velkymi :) Takze hlavu hore, muzi radsej chytaju poriadne zenske ako dievcatka s Ackami :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zle drzanie tela-veke prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk