Prosím pomôžte

Príspevok v téme: Prosím pomôžte
sisi6

Ako začať... pri láskaní prípadne orále a prstovaní s priateľom mám problém. On je skúsený má toho už dosť za sebou, vie presne čo má robiť, dokáže ma vzrušiť ale nie dostatočne veľmi sa snaží a ja stále nič...keď ma hladká a bozkáva po brušku a prsiach a dráždi mi klitoris dostáva ma to do varu, no nie je to ono. Ďalej sa môže snažiť ako chce nič to so mnou nerobí Ja ho dokážem rýchlo vzrušiť, vždy dosiahne orgazmus, no on aj keď je veľmi nežný a pozorný to proste nedokáže. Ked sa robím sama orgazmus sa dostaví vždy. Môžno je problém v tom že sa neviem dostatočne uvoľniť, možno potrebujem dlhšiu predohru aj keď tá naša je myslím dosť dlhá a som aj dosť vlhká. Viem že žene trvá trochu dlhšie kým dosiahne orgazmus ale mňa to trápi že aj keď sa obaja veľmi snažíme dôjde to k určitému bodu že začínam byť dosť vzrušená a vtedy dôjde k zlomu a zrazu ma už nevzrušuje nič... ja neviem ako mu to mám povedať, neviem ako mu mám vysvetliť aký mám problém lebo sama vlastne neviem v čom je problém... Pripadám si hlúpo a neviem čo mám robiť. Pri takýchto aktivitách sa to snažím neriešiť je mi príjemne všetko ide ako má a keď začína ísť do tuhého zrazu necítim takmer nič. Som vôbec normálna? Môže byť problém v tom že on niečo robí zle? alebo tom že mu neviem povedať čo by mal robiť?? Je chyba vo mne?? prosím poraďte som už zúfalá.

janka

Áno, si normálna. Niekomu to trvá dlhšie, kým sa partneri zohrajú. Len sa uvoľni, nestresuj a vychutnávaj. Pa,pa