Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako cistit pecen?

MOKE

Ja som to urobila pomocou pestreca. Sestra našla stránku www.zdravapecen.sk
kde s vami bezplatne odkonzultujú ako najlepšie očistu pečeni spraviť.Ba dokonca im stačí poslať mail s prosbou ako na to oni sa mi ozvali a poradili mi.
Za radu sa neplatí a nemusíte sa tam ani registrovať.
Bola som veľmi spokojná a touto cestou im chcem poďakovať,sľúbila som si sama sebe,že ak mi naozaj pomôžu,že im urobím dobré meno a poradím to každému.

gregor

Pestrec mrianský spojený s prírodnou liečivou vodou Bílinskou kyselkou, volá sa to Bílinská na pečeň.
Obsah výťažku v množstve 500mg/1OOml. Užívanie: 2x denne 100 – 400 ml po dobu 2-3 mesiacov.
Málo kde dostať, ja som ju kúpil v h-nove. S pozdravom Gregor

RNG

ano davka je na jeden den, dobre je ju rozdelit na niekolko davok. Taktiez je dobre pri tom brat aj trochu psylia, lebo podstata cistenia pecene je zvyseny tok zlci, ktora vynasa so sebou toxiny z pecene a treba brat absorbenty alebo absorbujuce vlakniny, inac sa cast zlce aj so zamorenim absorbuje spat do tela.
Dlzka odmorovania je minimalne 3 tyzdne. Protokol je vhodny aj na liecenie hepatitid, vcitane hep.C ale tam je dlzka brania niekolko mesiacov.Tam sa totiz nejedna len o cistenie, ale aj znicenie virusov a znacna regeneracia poskodenej pecene.

frenky80

napr. aloe vera , cerstvo lisovane stavy z mrkvy jablk alebo cvikle. caj s lubovnika. alebo lecithin , pomaha chranit pecen pred ukladanim tukov.)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako cistit pecen? - Fórum - ZDRAVIE.sk