Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

konecne zalubena ozajstne ale...

Príspevok v téme: konecne zalubena ozajstne ale...
punkrockerka

ahojte ludia ani neviem kde mam zacat...proste mavala som dost nevernicku povahu...raz som si nasla chalana boli sme spolu od novembra do maja-opustit som ho nemohla, stale ked som to skusila tak sa takmer zabil...pocas nasho vztahu som vsak spoznala uzasneho chalana o 6rokov starsiho odo mna proste zacali sme sa mat radi bolo to v januari do maja na mna cakal, a proste tie mesiace vea smsiek sme si pisali cetovali sme vela a vlastne chodil aj von z partiou mojou tak sme sa tak nebadane stretavali:)..v maji som sa s priatelom byvalim rozisla a zial dokopy sme sa nedali vraj by to bolo prilis na rychlo:(..tak sme ostali az prillis dobrymi kamratmi a co cetr nechcel na jednej akcii v auguste sa ma spytal ci spolu nebudeme chodit zacali sme spolu chodit a proste bol to uzasny vztah nmikdy som nemala chut ho podviest ani nic take..strasne som sa do nho zalubila on do mna..proste vzbudil vo mne romanticku dusicku, zbavil ma strasne chuti na alkohol, odvykla som si od najhorsieho zvyku fajcenia...lenze 3.novembra odisiel do usa na studijny pobyt a odvtedy sa vsetko zmenilo:( a hrozne! proste pre zmenu casu som musela chodievat na net o 2rano aby sme mohli pokecat..a vlstne raz som sa ho pytala ked mi volal ci mam prist povdal ze nebude na nete pridem na net aa proste on tam bol a pisal s jednou kamoskou, predvcerom jedno dievca co bolo s nimi na pobyte odislo domov a ta jeho kamoska s ktorou stale pisal tak isla na ten studijny pobyt sa s tamtou vymenit a od vtedy ma na icq stale status moja tanicka je tu huraa-....ako proste zaal ma ignorovat jeho slova su chladne:(....asi neprezijem ked ho stratim..preco su chlapi taki?

monica

Punkrockerka. Vies vztahy na dialku su tazke... Nechcem ta strasit ale podla mna take vztahy nemaju velmi dlhu buducnost.. Par ludom v mojom okoli to stroskotalo.. Lenze ten tvoj je tam par dni a uz toto? No.. Keby moj priatel mal podobny status, nebolo by mi jedno.. aka jeho tanicka?? :O Za toto mas pravo urcite sa asapon trosku poburit... No skus s nim o tom popisat, len tak sa ti vyjasnia veci v hlave..Mozem sa optytat kolko mas rokov? :) Drzim palce aby si bola prva, ktoru poznam a vydrzalo jej to v oddeleni :) A daj vediet ako to dopadlo :)

Veronika426

No neviem,ci je to tými chlapmi,ale ako si sama písala,aj ty si mala nevernícku povahu.To je v každom z nás podvedomý pud flirtovať.Ale ak ťa má naozaj rád, tak sa nemusíš ničoho báť. Momentálne ti môžem odporučiť sa ho spýtať na ten status čo má na icq o tej táničke.Či ti bude klamať,alebo ti to rozumne vysvetlí (ak sa to rozumne vysvetliť da). Neviem na ako dlho šiel do USA,ale ak tam je s tou "dotyčnou" a dokáže o nej niečo takéto napísať aj napriek tomu,že chodí s tebou a vie,že to môžeš zisťit,čo si na icq napísal,tak neviem čo si o tom skutočne myslieť. Snáď sa mýlim a nebude to nič vážne,každopádne ti držím palce.A daj si to všetko vysvetliť a nezožieraj sa sama pochybnosťami.Ahoj

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

konecne zalubena ozajstne ale... - Fórum - ZDRAVIE.sk