maly penis

Príspevok v téme: maly penis
anjelina

ahojte,mam problemik,ktory neskor moze prerast da vacsieho problemu.S priatelom sme spolu priblizne rok a vsetko nam spolu klape,pomaly planujeme dat sa uplne dokopy.Jediny problemik,ktory zatial ako problem nevnimam je,ze ho ma maleho a tenkeho :-(.To znamena 6x2,5cm.Ked je vo mne,takmer vobec ho necitim.K vrcholu ma sice vie doviest inymi metodami/oral ,nekonecne laskanie a pod/.Lenze mam obavy,ze ked nase sialene zalubenie opadne ,ci nezatuzim po chlapovi s normalnymi rozmermi.Respektive,myslite,ze aj po rokoch bude chlapa bavit uspokojovat svoju babu inak ako stykom?Jemu staci aj ten styk..dik za reakcie

technécium

tu som sa dobre zasmial, no jasné, že si nájdi niekoho iného, ale na druhej strane budeš mať výhodu lebo je tu mizivá pravdepodobnosť, že si nájde milenku

no jo

Uf no precitala som to cele co k tomu dodat..je to prilis malo =)6 cm nechce sa mi verit ved tolko moze mat niake decko krpate nie ?=))alebo som to zle pochopila nebodaj?..ja si neviem predstavit chlapa s malym pensiom tiez moc..aj vacsi vypada lepsie je celkovo lepsi=)aspon pre mna..maleho som este nemala neviem ake by to bolo napr s takymo 10 cm =))vzdy som mala tak 17,18 a moj sucasny ma okolo 19 takze asi by sa mne osobne len tazko zvykalo na zmenu =D

joeblack

Tak ja mam pri erekcii 13 a mam z toho vazne komplex. Aj ked sa doteraz ziadna nestazovala, povazujem sa za chlapa s malym a dost ma to obmedzuje. Nechcem ti brat nadej, no ked ta neomrzi jeho "velkost" omrzi ta jeho vecne lamentovanie nad tym, ze ho ma maleho a s tym spojene jeho nizke sebavedomie. Urcite je to skvely chalan, no lutujem ho, pretoze sa s tym moc robit neda a ci chceme alebo nie sex je VELMI dolezitou sucastou kazdeho zdraveho vztahu a ako ti napise kazda orgazmuschopna zena klitorialny orgazmus je nieco ine ako vaginalny. A ci si to teraz priznas alebo nie, casom ti ten vas kvazi sex prestane stacit a budes chciet ozajstne uspokojenie.

sykorkaaa

www.phallosan.sk skus si pozriet tuto stranku. A nerozmyslal nad plastickou operaciou? uz sa to bezne robi (hlavne v Ceskej republike, najdi si cennik na nejakej stranke plastickej chirurgie), aj zeny si davaju zväčšiť prsia tak prečo nie muži penis? Je hluposť aby si sa s nim rozisla keď ho lubiš. Skuste najsť nejake riešenie, ta plastická operácia by bola asi najefektivnejšia. Iba preto, ze ma mlaý penis ma byť odsudený na život bez lasky a sexu? Tento problem sa musi dať riešiť. Niekto si šetri na auto,on nech si setri na večši penis s ktorím bude viesť plnohodnotný zivot on, aj ty.

jaskynna

Ja mam uzasny vztah, moj chlap mi vyhovuje, strasne ho lubim, ale viem, ze keby bol jeho ud o centimeter mensi, uz by to bol problem. Moj chalan ma vie nastastie uspokojit aj ked je vo mne. Ale sama viem, aka som nanho a na vsetkych okolo hnusna, ked mam nedostatok sexu. A ver tomu, ze raz ta oral omrzi. Nechcem ti brat nadeje, ale sama raz zistis, ze si len clovek, co ma plno hormonov v sebe a tie sa raz budu burit. Pretoze nie je nic lepsie, ako citit v sebe a na sebe poriadneho chlapa.