Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

anonym_877

mne kramy meskaju niekedy dost dlho. raz sa stane, ze aj mesiac, niekedy dva mesiace. bola som raz na gynekologii, ale nebolo to ani vysetrenie. vsetko za dve minuty. bolo to o nicom. ziadny odber (co som pocula, ze by mal byt) ani nic podobne. takze ja by som rada isla, ked budem mat tak 18 alebo 19 rokov (mam 17 rokov). pravdupovediac sa riadne hanbim aj bojim, aj ked som uz na vysetreni bola. ale ako to hovorim, bolo to o nicom. dufam, ze to bude neskor ine.

lululienka

ahojte mam 16 a menstruaciu som dostala v 14....ale mi dost dlho meska 10 mesiacov...co to moze sposobovat meskanie...hrozne sa bojim odpiste mi prosim

Mima

Brala som 8 rokou antikoncepciu pred mesiacom som ju vysadila a teraz menstruacia neprisla meska mi tyzden. Neviem je to normalne? Maju na to vlv hormony?

jatyon

aku skusenost mas ?
mal si snad nejaku psychotronicku poruchu menstuacie?
alebo si mal biorezonancny zapal vajecnikov ?
vytok?

Egonn

Milé Dámy,
doporučujem Vám užívať kvapky GYNEX
od firmy ENERGY je to bioinformačný
širokospektrálny regeneračný prípravok
vyrobený podľa moderných poznatkov
fytoterapie,psychotroniky,a biorezonancie. Silné detoxikačné
antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín možno využiť pri
gynekologických,poruchách cyklu,výtokoch
zápalov vaječníkov. Mám to preverené
radím Vám to zo skúsenosti.
Egonn ľudový liečiteľ

E-mail Egonn@stonline.sk

Maja_3

Mila Zuzka a Majaa!Najmudrejsie spravite, ak zajdede za gynekologom!Verim Vam ze sa bojite, ale myslite na to, ze raz budete chciet byt matkami a v tom pripade by som nic neriskovala, lebo zeny s nepravid.menštr.mavajú problem otehotniet.Zajdite tam s osobou, ktorej verite, alebo ktora uz u gyn. bola, urcite vas dusevne podrzi.Ja som tam sla tiez s velkymi obavami, a hned som mu aj vyklopila, ze mam ukrutansky strach s vysetrenia a ze sa hanbim.Gyn. sa so mnou o tom porozpraval a fakt ma ukludnil,a dnes som stastna, ze som tam zasla,som ovela kludnejsia, a mam prehlad o mojom sexualnom zdraví. A este nieco.V 19-tich-je uz najvyssi cas ist na 1.prehliadku.drzim palce.

livia chroma

ahojte baby mam 13 a mam taky problem ze mi dost meska menstruacia a minule som mala aj to taku slabu mohol by mi niekto poradit prosim : )livia

kaťa

dcéra má 12 rokov a v máji dostala mendzes, ktorý mala každé dva týždne podľa mňa dosť silné na prvý krát. Potom sme boli u gyn. odporučila jej trojmesačnú liečbu Agnucastanom. Teraz sa jej to upravilo tak, že má každé dva mesiace aj to nepravidelne. Poraď čo má robiť.

consie

jatyon, ale toto s tebou musim nesuhlasit, vytok nemusi byt choroba...zalezi od toho, aky vytok to je, a teda od farby, hustoty, mazlavosti, atd. Nemusi to znamenat nic zle! Ale na druhej strane, je lepsie mat istotu, a Zuzi, urcite sa neboj ist ku gynekologovi...ja som z toho tiez prvy krat mala blby pocit, ale bolo to vpohode a preslo to rychlo...
A co ti mozem odporucit je dbat na spravnu zivotospravu...donedavna som mala tiez nepravidelnu menstruaciu, ale odkedy jem stravu vyvazenu a plnohodnotnu, pravidelne vykonavam nejake telesne aktivity (sport, cvicenie), tak sa mi upravil cyklus na den presne...ak budes mat zaujem, napis na poznamesa@pobox.sk; drzim palce