Problemy s travenim

Príspevok v téme: Problemy s travenim
tinka_s

Ahojte, mam problemy s travenim. Uz priblizne viem, ktore potraviny my nerobia dobre. Viem ze na travenie su dobre strukoviny, celozrnne vyrobky, ale bohuzial tie ma strasne nafukuju. Istu dobu som brala aj probiotika, ale tie mi pomohli tak prve dva tyzdne, potom uz nezaberali ani tie. Viete mi poradit ake zlozenie potravin by som mala jest? Dakujem

kača

Na travenie ti mozem odporucit jednoduchu a zarucenu vec, a pritom nemusis absolutna nic menit na svojom jedalnicku.
Vlastzne su to dve veci: papaj cez den alebo po tazkom jedle obycajne surove jablcka alebo jablcny ocot tri krat ze den po lyzicke alebo aj podvoch.Je to velmi zdrave a pomaha aj na chudnutie a hlavne na travenie.
Jblcny ocot si mozes kupit, vyrobit, alebo ti ho mozem poslat, ja som si ho doma robila, a mam ho dost.

Ivka 1

Tinka na travenie a proti nafukovaniu su
velmi dobre enzymy,ktore sa nachadzaju v klickoch zelenych trav.
Sú vyrobené šetrným spracovaním zelených klíčkov 3 druhov semien. Klíčením sa zlepšuje využiteľnosť minerálnych látok a množstvo vitamínov sa zvyšuje o 50-200 %. V istom štádiu sa začnú klíčky sfarbovať do zelena, čo spôsobuje rastlinné farbivo chlorofyl. Je to molekula, ktorá má v centre horčík, podobne ako červené farbivo hemoglobín. Chlorofyl umožňuje fotobiochemickú premenu svetelnej energie na chemickú energiu. Tento proces sa nazýva fotosyntéza, dochádza pri nej k premene oxidu uhličitého a vody na glukózu a ďalšie organické molekuly. Túto vlastnosť majú len zelené rastliny.
Zložky :- Mladé zelené jačmenné výhonky: obsahujú 20% bielkovín, vitamíny (betakarotén, B1,B2,B3,B6, kyselina pantoténová), minerály (draslík, vápnik, horčík, síra, mangán, železo, meď, zinok, fosfor, jód, chróm, selén, nikel), chlorofyl, mukopolysacharidy, antioxidačné a tráviace enzýmy a vlákninu.
Pšeničná tráva: mladá vňať naklíčenej pšenice, obsahuje vitamíny (betakarotén, B1, B2, B3, B6, C, E, kyselinu listovú), minerály (vápnik, horčík, železo, meď, zinok, selén, jód, draslík, nikel, chróm), chlorofyl, vlákninu, bielkoviny, sacharidy. 100g pšeničnej trávy dodá organizmu toľko vitamínov a minerálov ako 2 kg kvalitnej čerstvej zeleniny.
-Klíčky z lucerny : nazýva sa tiež kráľovná klíčkov, patrí medzi najstaršie kultúrne rastliny. Obsahuje: bielkoviny (40%) so všetkými 8 esenciálnymi aminokyselinami, vitamíny (betakarotén, B1, B3, B6, B12, C, D, K, E, U), minerálne látky (fosfor, draslík, vápnik, železo), enzýmy, chlorofyl, vlákninu.
Účinky: - je zdrojom vitamínov, minerálov, enzýmov, v koncentrovanej a ľahko stráviteľnej a vstrebateľnej forme
-podporuje krvotvorbu
-pomáha pri detoxikácii organizmu
-vďaka vláknine podporuje pravidelné vyprázdňovanie (prevencia proti hemoroidom, nádorom hrubého čreva)
-posilňuje organizmus pri vyššej záťaži
-prevencia a doplnok liečby cukrovky
-pomáha regulovať hladinu cholesterolu a udržiavať zdravé cievy a srdce.
-Chlorofyl pomáha čeliť účinkom radiácie.

evelina

tinka, ale to nemozes si povedat, ze ma niektore potraviny nafukuju a preto ich vylučim. musíš hladať príčinu, že prečo? ved vela ludí je vsetko a nic im nie je. vylucovat potraviny to nie je riešenie.no ale ako myslíš...

hmmmmm

skus aktiviu...celkovo mliecen vyrobky.. a strukoviny vobec nie su dobre na travenie, praveze su tazko travitelne...

ndfgd

ahoj aj ja som mala také trávenie že som bola na veľkej raz za 2-3 dni.... začala som brať každý deň jod(vyživový doplnok stravy) a trávenie mám také že niekedy idem na veľku aj 2x za den... jednoducho môj metabolizmus je rýchli... teda tak kupiš ho v lekárni ... za 80sk... nejak... a to máš na 2 mesiace.... jod môžeš brať denne jednu tabl. denne...vyskúšaj a uvidíš a jod má aj iné pozitýva to si len musiš prečítať
ä

JÓD V NAŠOM TELE OVPLYVŇUJE:
• produkciu hormónov
• urýchľuje látkovú premenu v organizme
• zasahuje do metabolizmu tukov, cukrov a bielkovín, do výmeny vody a soli a ovplyvňuje tak činnosť jednotlivých orgánových sústav
• spaľuje nadbytočný tuk
• má vplyv na energiu
• zabraňuje nahromadenie cholesterolu
• je aktívny pri prenose beta-karoténu na vitamín A
• reguluje rýchlosť, s akou sú bunky schopné využiť kyslík, a tým podporuje telesný rast
• mentálnu sviežosť
• zdravé vlasy, nechty, zuby, pokožku a kostrové svaly
• nervový systém, upokojuje nervy
• činnosť srdca
• črevné vstrebávanie
• podieľa sa na riadení teploty tela
• zabraňuje predčasnému starnutiu
• zabraňuje prijímaniu rádioaktívnych látok do organizmu
PRÍZNAKY NEDOSTATKU JÓDU:
• človek je akoby spomalený, preradený na nižšiu rýchlosť, je unavený, ospalý, bez energie
• je zimomravý, citlivý na chlad, má potrebu byť stále v teple, má zníženú telesnú teplotu
• má zvýšenú náchylnosť na chrípku a infekcie
• sťažuje si na suchú pokožku a väčší sklon k tvorbe ekzémov
• vlasy sú jemné, tenké suché, vypadávajú a pomaly rastú
• nechty sú tenké, lámu sa a tiež rastú pomaly
• hlas je hrubý, chrapľavý
• ťažkosti s opuchmi očí a rúk
• človek má sklon k priberaniu na váhe, váhové prírastky nebývajú veľké, pritom nie je zvýšená chuť na jedlo
• zvýšený obsah tukov a cholesterolu, urýchľuje sa rozvoj sklerózy
• sklon k zápche
• nervozita
• neschopnosť koncentrácie, zmätenosť¸ zábudlivosť, ťažké chápanie, spomalené myslenie

mne pomohol dosť skús aj ty!:)

RNG

maria, ked ti telo nevytvara dost enzymov a kyselin, treba si ich doplnit aspon takouto cestou.
Kedysi ludia toriz jedli vsetko surove, ohen pouzivaju len 40 tisic rokov, a surova divoka potrava ma plno enzymov.
Dnes jeme suroveho malo a aj to, co jeme je vyslachtene a tym sa obsah enzymov znacne znizil.
Nuz a nie kazdy sa dostatocne na tu "civilizaciu" prisposobil, tj mame rozne problemy s travenim a cistenim tela.
Ber pre istotu aspon zinok, selen a jod, vsetky tieto , hlavne jod, posilnuju vyrobu enzymov okrem inych funkcii v tele a v nasej potrave ich je dnes primalo.