Kamarat a ja

Príspevok v téme: Kamarat a ja
saddie

zdravim vsetkych naokolo,
urobila som hlupost a teraz si nie som ista ako pokracovat. Takze zacala som randit jedneho muza, Australcan, vsetko islo fajn, ale kedze ja som nejako nikdy po priatelovi netuzila(mozno si klamem niekde vo vnutri), co som aj dala najavo, tak sme sa zacali stretavat raz za tyzden pre sex. Bud sme isli na veceru predtym alebo na drink alebo tak. Proste sa z nas stali kamarati, co sa stretavaju za ucelom sexu. Nanestastie, si zacinam uvedomovat, ze sa pomaly do neho zamilovavam, co som si myslela, ze sa mi stat nemoze. Kedze je australcan, viem, ze sa chce vratit spat domov a tu neostane. Viem, ze ma ma rad, citim to, ale neviem, ci je to dost. preto posledne dva dni nic nerobim len rozmyslam, ci to mam neriesit a dalej ho stretavat alebo utekat co najdalej, aby som sa nezamilovala uplne a neskoncila s bolavym srdieckom, ked odide. mala by sm sa ho opytat ako to citi on? neviem... Co by ste urobili vy? Vopred dakujem ze hocijaku radu.

saddie

No mne to nejako nedochadzalo az teraz po poslednom stretku. Nevidela som ho skoro 2mesiace, bo musel naspat domov, mu vyprsali viza. Teraz som ho videla po 2 mesiacoch a prebudili sa vo mne city, ktore som si myslela, ze sa nedostavia...
co ma len pri nom drzi, su moje predosle skusenosti, kedze z nejakeho dovodu ja chcem vzdy chlapa, ktoreho mat nemozem. Taky, ktory mi je po ruke, co vsetci nazyvaju priatel, ze ho vidis castejsie ma skoro prejde. Preto si myslim, ze citim to len preto tak, lebo ho mat nemozem. Keby som mohla, hned by ma asi presiel. neviem. Som strasne zmatena ;( Vobec sa vo svojich citoch nevyznam. A druha vec je, ze my ked sme na zaciatku zacali spolu randit, on sa aj javil,z e chce nieco viac, ale ja som to odmietala. Mozno teraz uz je aj neskoro :(

jolana: ja mam 22 a on ma 29. takze ten vekovy rozdiel tam je. Ale ten vobec nepocitujem. Praveze mi je lepsie so starsimi muzmi.

Ale dakujem za rady

katka.

jolana, tiež mám skúsenosť. mám milenca. stretávame sa raz týždenne. viem, že jemu išlo od začiatku len o sex. / je ženatý/. a ja som si chcela tiež užiť, lebo som slobodná. a stalo sa, že som sa do neho veľmi zamilovala. keď som s ním, je mi stašne fajn, teším sa na neho a žívam si chvíle, keď je iba a iba môj. a pritom viem, že on mňa nemiluje. má ma rád, ale to nie je láska. a teraz neviem ako ďalej. ľúbim ho, nechcem ho stratiť, ale tá láska je hrozne bolestivá. keď som bez neho trápim sa, je mi smutno, ale teším sa, že budeme opäť spolu a je dobrý picit vedieť, že mu na mne záleží. Takže Saddie uteč, kým môžeš, lebo ak to s tebou nemyslí vážne a nemyslí na budúcnosť s tebou budeš sa len trápiť. ja aj Jolana sme toho príkladom.

jolana_

co ti mozem akurat poradit je, ze sa ho snaz lepsie spoznat, co on ocakava od zivota, ci je schopny milovat iba jednu zenu a co by pre nu urobil...ako chce zit a ako vnima teba, co si o tebe mysli ako o cloveku...
mozem sa este spytat kolko mas rokov a kolko on ?

jolana_

saddie: som podobny pripad... mam milenca, tiez mi ide len o sex ale je to strasne tazke, predsa na to ze zeny nedokazu mat sex bez lasky nieco bude. tie nase stretnutia su strasne emotivne, teda aspon ja to prezivam strasne silno, som v siedmom nebi s nim , ked so mnou robi take krasne veci, tiez mam pocit ze sa do neho zamilovavam, ale zaroven to nechcem a viem ze on to tak nevnima, prenho som len jedna z mnoha...

liana

ja by som to nevidela len tak čierne, veď Ty si mu povedala že chceš len sex,asi si si chcela udržať odstup, tak sa uspokojil aspoň s tým, nezistíš čo cíti dokedy sa ho na to nespýtaš, možno sa zľakne a ujde alebo nenápadne ale chladne bude s Tebou ďalej spávať, zariadiš sa podľa toto a budeš vedieť že láska to nebude,alebo to opätuje a zažiješ niečo krásne...potom budeš možno viac rozhodnejšia...

danuska123

MOja mila Saddie.cim skor na neho zabudni.stretavate sa zo zamerom sexu. keby mal o teba zaujem aj citovo urcite nedovoli nech sexujete len tak a podla mna by ti naznacil, ze nieco ku tebe citi.ver tomu, ze odide do australie a zabudne na teba este skor ako tam pride. napisem ti mail,pretoze rada by som kecla o tom:)tak ho cakaj odo mna:)