Pomôžte mi, bojím sa tehotenstva

Príspevok v téme: Pomôžte mi, bojím sa tehotenstva
shaula thalit

Ahojte,
minulú stredu som mala dostať menštruáciu, ale nedostala som, o deň na to som sa milovala s mojim bývalým priateľom, čo bola chyba. Použil kondom... A doteraz som to nedostala.
Je pravda, že to nie je prvýkrát, čo mi to mešká, mám poruchy príjmu potravy, ale aj tak...Mám dosť stresov v poslednej dobe a depresie, pocity úzkosti. Je malá pravdepodobnosť, že som tehotná?

xeeexx

vy sa mate ze sa volate monica a shaula thalit, mavate sex.., proste ste pekne, zijete uplne iny zivot ako ja.. aky to je pocit?

monica

no..ved a toto je problem mladych ludi.. :( vies aj ked pouzijes ochranu bojis sa.. Neboj ono to bude oka.. horise to ma holka niekde v inej teme co musi bezat kupit escapelle..neboj :)

lenuliatko

tak to je normalne ze sa bojis a mas blby pocit lenze tomus a nevyhne asi ziadna holka ktora nechce byt teraz tehotna.ale ved pouzil kondom tak sa nestresuj urcite tehotna nebudes.

shaula thalit

Som príliš mladá. Chodím na strednú... Toto by som si nikdy neodpustila a pokafrala život ešte ďalšími traumami, akoby som ich nemala dosť... Stále na to myslím, ale snažím sa si hovoriť: Bude to o.k. len je to zo stresov. Ale mám hnusný pocit.

monica

dufam,ze sa vyliecis..prajem ti to.. :( ale nebooj..sa ti sniva pretoze sa bojis a mas stresy z toho..:) Skus to vypustit z hlavy

lenuliatko

nebudes tehotna nemas z coho ak si redty nemala nechraneny sex...v pohode.to bude stresmi a bulimiou urcite.neboj sa