Pomôžte mi, bojím sa tehotenstva

Príspevok v téme: Pomôžte mi, bojím sa tehotenstva
shaula thalit

Ahojte,
minulú stredu som mala dostať menštruáciu, ale nedostala som, o deň na to som sa milovala s mojim bývalým priateľom, čo bola chyba. Použil kondom... A doteraz som to nedostala.
Je pravda, že to nie je prvýkrát, čo mi to mešká, mám poruchy príjmu potravy, ale aj tak...Mám dosť stresov v poslednej dobe a depresie, pocity úzkosti. Je malá pravdepodobnosť, že som tehotná?

shaula thalit

Mám bulímiu, už v tom lepšom štádiu víťazstva, ale aj tak... Nikdy som nemala pri meškaní tak zlý pocit, ako mám teraz, v noci nemôžem spávať, lebo sa mi sníva o interupcii o deťoch a mám strach... Je to strašné. Ak ju dostanem, už tak skoro nikomu nedovolím, aby sa ma dotkol...

monica

Podla mna nebudes tehotna.. uz i tak ti meskala menstruacia a pokial sa vam neroztrhol kondom ani nic podobne nemyslim si ,ze budes.. A ako hovoris mas PPP vies o tom, ze i kvoli tomuto nemusis mat menstuaciu ? Ak si anorekticka.. Bulimicky skor mavaju.. A depresie.. Suvisi vsetko spolu, neboj sa ona sa dostavi :)

shaula thalit

Na koľko percent to odhaduješ? Prosím, skús ma nejako ubezpečiť, že by to malo byť po tejto "tehotenskej" stránke O.K.

slusny_muz

Tak tehotna pravdepodobne nebudes,aj kedsi treba davat pozor.Navyse priatel pouzil kondom takze malo by to byt v poriadku.Cim viacej budes stresovat tym to len bdue horsie a vsugerujes si to ze si tehotna.Ak by ti ani do 2 tyzdnov neprisla menstruacia tak navstiv svoju genekologicku,alebo pouzi tehtoensky test, ktory kupis aj v drogerii...