Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadherna plet

Príspevok v téme: nadherna plet
lalala2

tuzim po krasnej pleti, ktoru mi bohuzial priroda nedopriala, ale ja verim, ze spravnou starostlivostou sa k nej mozem aspon problizit...mojim problemom je sucha plet a hlavne teraz, ked je vonku chladno je to zle.uz velmi dlho skusam vsetky mozne kremy a telove mlieka, no ani jedno z nich zatial nemozem oznacit ako mne vyhovujuce. mozete mi niekto seriozne poradit resp. odporucit nieco co hydratuje pokozku, je hladka, ziadne suche mapy a pocit napatia?

kloka

Mám veľmi dobré skúsenosti s krémami značky Avéne - dostať len v lekárňach. Rôzne cenové rozpätie-krém cold veľmi dobrý na dehydratovanú pokožku okolo 300Sk

[zruseny12]

skus si kupit z lekarne krem od f.RUGARD VITAMINOVY KREM S VIT.A,B6,E,JE TO KREM NA SUCHU PLET A ALERGICKU...STOJI OKOLO 240-250SK...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadherna plet - Fórum - ZDRAVIE.sk