Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadherna plet!

Príspevok v téme: nadherna plet!
lalala2

tuzim po krasnej pleti, ktoru mi bohuzial priroda nedopriala, ale ja verim, ze spravnou starostlivostou sa k nej mozem aspon problizit...mojim problemom je sucha plet a hlavne teraz, ked je vonku chladno je to zle.uz velmi dlho skusam vsetky mozne kremy a telove mlieka, no ani jedno z nich zatial nemozem oznacit ako mne vyhovujuce. mozete mi niekto seriozne poradit resp. odporucit nieco co hydratuje pokozku, je hladka, ziadne suche mapy a pocit napatia?

ssia

ja mam taku plet ze ako kedy, ale ked som mala take vysusene supajuce sa miesta na tvari, velmi mi pomohol krem s mandlovym olejom taky od koznej... znacka:EXCIPIAL. ale musela som si ho davat aj 10 krat za den, ale uz teraz s tym problem nemam. definitivne sa to vyriesilo. teda moze sa to, samozrejme, vratit, ale uz budem vediet co mam pouzit.

laurikaa

Moja pleť je zmiešaná,raz za čas nejaká vyrážka ale teraz mám dosť veľké problémy. Používam Affinitone,lebo mi krásne zjednocuje pleť a celu sadu GArnier Pure. DO teraz to bolo super,ale urobili sa mi malé červené bodky pod ústami,ktoré vytvorili spolu začervenané miesto, vyzerá to ako ekzém.Je to suché a tvoria sa tam šupinky. Za 10 dní mám doležitú akciu a musím byť tip top. Myslíte že to môže byť z nadmerného používania make-upu alebo z čoho?:(Máte s tým nejaké skusenosti?

lalala2

oleje mne vobec nepomahaju lebo pokozku premastia len na povrchu a to mas asi polhodinovy ucinok...ja potrebujem vyzivovat do hlbky...a alergicka nie som absolutne na nic...mala som uz asi vsetky znacky ake pozname tak ze sa opytam ci nepouzivate vy, co mate podobnu pokozku nieco co ja nepoznam a mozno aj mne bude vyhovovat:)

delphia

tazko poradit, nakolko nevies, ci na niektoru zlozku odprucaneho kremu nie si alergicka a ak ano, tak povies, ze si mala poradeny smejd. sama si musis najst pripravok, ktory ti vyhovuje. hladaj hydratacny krem a hydratacne serum ( je ich na trhu straaasne vela.zajdi napr. do DM, alebo do lekarne a pytaj si vzorky). na noc pouzivaj vyzivny krem. nezabudaj ani na hydrataciu z vnutra.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadherna plet! - Fórum - ZDRAVIE.sk