Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to najlahšia a najhroznejšia cesta...

Príspevok v téme: Je to najlahšia a najhroznejšia cesta...
katy9878

Veľmi sa hanbím za to čo chcem a žiadam, o čo sa pokúšam....a predsa to urobím. Ano, mám na mysli samovraždu, hrozný a neodpustiteľný hriech. Nebojím sa zatratenia, smrti, ani pekla, bojím sa len o mojich blízkych. Bojím sa že to nezvládnu. Ale predsa to urobím. Mám dôvody, pre niekoho sú hlúpe a nepodstatné, pre mňa sú hrozné.....už nedokážem dalej bojovať....môžete mi to písať nadávky aká som sprostá apod, ja len chcem jedno: vystíham vás, chráňte si dušu, lebo ked duša ochorie je veľmi ťažké ju vyliečiť. Niekedy nemožné. Nesnažte sa byť dokonalými za každú cenu, skončíte podobne. Netrestajte sa, majte sa radi. Lebo ak toto nedodrzíte, skončíte podobne. Ako ja - celý život pred sebou, no žiadne priority, žiadne ciele, žiadna radosť, iba smútok a agonia. Bojujte za svoje šťastie, a hlavne sa nevzdávajte! Lebo tým čo urobíte zničíte nielen seba ale aj ľudí okolo seba.......

alinecka

katy poznam tvoje pocity, tak dokonale...uplne si to vystihlado bodky a do pismena:
\\\"vystíham vás, chráňte si dušu, lebo ked duša ochorie je veľmi ťažké ju vyliečiť. Niekedy nemožné. Nesnažte sa byť dokonalými za každú cenu, skončíte podobne. Netrestajte sa, majte sa radi. Lebo ak toto nedodrzíte, skončíte podobne. Ako ja - celý život pred sebou, no žiadne priority, žiadne ciele, žiadna radosť, iba smútok a agonia. Bojujte za svoje šťastie, a hlavne sa nevzdávajte! Lebo tým čo urobíte zničíte nielen seba ale aj ľudí okolo seba.......
tzm ako som trpela, som velmi zacala ubliyovat ludom okolo seba,kedzsi som bola mile, dobre dievca a potom tak nestastna, ze som svoje utrpenie, zacala prenasat aj na druhych,ale uz nemozem, lebo to neviem uniest,snazim sa den co den, byt lepsia ako vcera a predvcerom,chcem aby ludia okolo mna boli stastni a uz nechcem mysliet len na seba a nato aky mam zivot, ludia su natom aj horsie...jednoducho hladam svoju stratenu dusu a pomaly ju nachadzam a trvalo to naozaj dlho, ale oplatilo sa...VER

andy

Baby nebláznite. Chápem Vás, lebo tak som sa cítila často aj ja a aj som sa o to pokúsila. Ale hneď ma pochytil strach, že čo bude, čo nebude, čo všetko som tu nechala nevyriešené, aké problémy by som tým spôsobila iným ľuďom, že čo keď by ešte niekedy bolo lepšie? Tiež som nemala priateľov, ani priateľa, ale uvedomila som si, že som ich k sebe ani nechcela pustiť. A tiež mi pomohol jeden človek - tiež liečiteľ...

lipkaa

Existuje liečba hlavne pre ľudí, ktorí sú psychicky na dne a nevedia ako si pomocť.Je to prírodná terapia- Bachova terapia/Bachove kvety/ , podobne účinkujú aj moravské kvety.Vychádzajú z psychiky človeka- jeho povahy a dominantných emócií , konania, ktoré ho priviedli do problému.
www.moravskekvety.cz
Petr Soldán je liečiteľ, ktorý lieči predovšetkým dušu.Odporúčam ľuďom, ktorí si už nevedia so svojim životom nijako dať rady.

lilka51

Ja mam tiez myslienky na samovrazdu a nie som schopna pochopit,preco nemam chut na radost a na zivot,ale mam deti a boli by stratene v tomto tazkom svete,keby ma nemali. Ty by si tiez niekomu chybala a ublizila by si niekomu viac ako sebe. Na to mysli v prvom rade...

shagya

,,Neplač že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabránia uvidieť hviezdy ,,
A. Einstein...

prosim vas len o jedno...zamyslite sa nad tym...

jana.

ja som stále smutná, často plačem, som osamotená, nemám priateľky, nemám priateľa.mám rodičov, nie som sama, ale som osamotená. chodím len do prace a domov.nevidím svoj zmysel života, cieľ.A k tomu mam zdravotné problémy. Ak by som mala odvahu, tiež by som ukončila život. ale viem, že by som ublížla mame tak trpím ďalej. som z malého mesta, návšteva psychologa je ako znamenie blaznovstva.
to len vo veľkých mestách, kde je anonymita beru navštevu psychiatra ako normálnu vec. Aj teraz plačem a strašne by som chcela stretnúť priateľa, ktory by bol vedľa mňa a ukázal mi radosť zo života, ktorého by som milovala, a on mňa. ( ale asi nikdy takého nestretnem) bojujem so svojím životom ďalej. dokedy budem vládať neviem, ale bojujem. Tak musíš bojovať aj ty. Kvôli mame, otcovi, kvôli sebe. Lebo nevieš čo ťa ešte čaka v živote. Možno niečo, čo ti ukáže že život je krásny. Budem na teba myslieť. Držím to palce.

ssia

katy9878 a mohla by som vediet aky mas dovod to spravit? fakt by som to chcela vediet. a ako sa citis? ja nechapem proste preco? preco to chces urobit? je v tvojom svete nieco cennejsie ako zivot?

lipkaa

Katy 9878- pomenuj emócie, vlastnosti / POJMAMI-podstatnými menami /ktoré u Teba momentálne dominujú a priviedli Ťa do tohto stavu..tadiaľ vedie cesta k vyriešeniu KAžDéHO problému

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to najlahšia a najhroznejšia cesta... - Fórum - ZDRAVIE.sk