Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradite?

Príspevok v téme: poradite?
Rendy

mam kamosku ktora mi nedavno priznala ze uz niekolko rokov je bulimicka.. nie je to az tak vazne..niekedy ma rok pokoj, inokedy niekolko mesiacov ... nechce ist ku psychologovi pretoze si je vedoma ze to ma pod kontrolou,uvedomuje si vsetky nasledky,je rozumna,snazi sa tomu vyhybat ale niekedy ju to chyti.. viem ze by mala vyhladat odbornu pomoc,ale mysli si ze by sa tym nic nevyriesilo.. chapem ju ale na druhej starne jej chcem velmi pomoct.. neviemale ako.. mam o nu strach nechcem aby takto skoncila..preto som sa prihlasila sem na tuti stranku ze mozno najdem nieco tu...a ze mi mozno niekto poradi....vopred dakujem :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.