Yadine

envy

sarah, nemusi to byt od yadine. ja som mala prve ri mesiace nizky tlka, stavy na odpadavanie a podobne, ale preslo to...

sarah

ahojte! baby, keby mi vedela niektora z vas poradit... uzivam yadine tretí týzden, doposial sa nevyskytli ziadne vedlajsie ucinky, no posledne tri dni mam krče v bruchu a žaludku... neviem, ci mam vysadit, alebo zariskovat a dat mu este sancu... dakujem..

aaaaa

Moja priatelka brala yadine 5 mesiacov, no z mesiaca na mesiac jej bolo horsie a horsie od zaludka. Nakoniec jej takmer stale bolo zle. Vysadila a nic jej neni. Ale kazda zena a kazdy organizmus je iny.

pufinka

ahojte...ja beriem tabletky yadine uz viac ako rok, nepriberam a ani nemam ine zdravotne problemi...mozem ju len odporucit :)

envy

ja som asi dokonca aj schudla odkedy mam yadine :) a prvykrat v zivote mam dlhe nechty, vzdy sa mi lamali a odrazu bum! a mam pevne a dlhe :)))

l.sia

hm tak to ti verim ze nervy isli naplno inac aj ja som bola zo zaciatku na nervy z tych vytokov a ani sexovat som nechcela no teraz viem ze to je normalne a nejako som si na to zvykla ked viem ze to je len prechodne tak dik za pokec :-)a teda nech sa nam s yadine dari v dobrom dufam ze sa v nich nesklamem a hlavne nepriberiem no som uz ubezpecena z tolkych stran ze nie tak tomu verim a vybrala som si ich v prvom rade preto ze nezadrziavaju vodu v tele:-)

envy

l.sia: hej, v tvojom pripade je to nornalne, vytok zvykne zmiznut do troch mesiacov, i ked mne zmizol uz po prvej menstruacii. no akurat som si robila tehot.test a je to ok, moje telo len asi bolo z toho mimo, ked som predlzovala..ale aj tak to boli strasne nervy

l.sia

ahoj envy no neviem ci ti zovna ja poradim ale ja som zacala brat yadine este len teraz a mam uz cca tyzden po menstruacii a stale mam take mierne krvave vytoky ale nie pocas celeho dna ale len tak ako ty pises a posledne dni sa mi to spusti len po sexe vraj je to normalne a ja som pisala aj s gynekologom na jednom fore a on mi pisal ze je to normalen tak skus si to najst na google ja si uz presne nepamatam kde to bolo ale myslim si ze tehotna teda nebudes je to mozno len take vyrovnanie sa tela so zmenou:-)))tak neboj :-))))

envy

baby, prosim, poradte mi. v juli som brala yadine normalne, ale kedze som sla potom s priatelom k moru, nemala som pauzu a predlzovala som (o dva tyzdne), cize som brala yadine presne pat tyzdnov. deviatu tabletku z druheho balenia (cize v poradi 40.tabletku) som namiesto o 20tej vecer vzala az na druhy den o 11tej- cize mi uplynul 12hodinovy cas!!!v letaciku je napisane v 2.tyzdni, ak sa vynecha 12hod. interval, je to este OK. ale mne mamina povedala, ze tym, ze som mala bez pauzy, akurat to mohlo byt cez ovulaciu - lebo som mala potom taky mensi problem... mala som menstruaciu dostat minuly piatok- 24.8- dostala som to na poludnie, ale od vecera nic..celu sobotu ani kvapka krvi..az vecer..krvacala som od soboty vecera do nedele doobeda, potom zasa nic, az vcera (pondelok) rano, poobede zasa nic...moze to byt tym, ze som prdlzovala a moje telo je teraz na vetvi z toho??? alebo z toho, ze som mala tampony(po vybrati nejaky cas zena nekrvaca, ale pol dna mi pride vela)..alebo to moze byt tou vynechanou tabletkou (v tom pripade si mm kupit teh. test)?? ja neviem, ci ma vobec niekto pochopi, ale mam 20 a predlzovala som prvykrat v zivote..