Viditeľné žily na rukách

Príspevok v téme: Viditeľné žily na rukách
ali

Ahojte. mám 14 rokov, v poslednej dobe mi schudli ruky a sú mi veľmi vidieť žily. skoro na celých predlaktiach mám modré žily a na spodnej časti prstov a na dlani mám také tenké fialové. je to škaredé. neviete čo by som s tým mohla robiť? je to z toho, že mi schudli ruky? moc ďakujem za názory.

N.Y.

dobry den mam 56 rokov a mam velmi viditelne zily na rukach nebolia velmi navrete mam problemy zo stitnou zlazou a koxarthrozu dakujem

adidadi

Ja mam tiez vystupene zily na rukach, vsimla som si to nejak pred 2 mesiacmi. Zily mi zvykli vystupit na rukach pri nejakej praci ale teraz mi to proste v priebehu dna alebo aj vecer ked idem spat. Mam chude ruky tak neviem, ci to s tym suvisi. Ale pride mi to ako keby nejake divne prekrvenie, lebo napr. casto mavam aj studene koncainy ako zle prekrvene a vtedy tie zily su uplne neviditelne ale potom zrazu citim taky naval tepla v rukach a tym aj vystupia zily..je to dost neesteticke, jak stara zena. Tak neviem co s tym..

annie11

ja mam poslednu dobu tiez velmi viditelne zily, vsimla som si to najprv na rukach ale nie su vystupene len ich velmi vidno. potom som si to ale vsimla aj na nohach, dokonca aj na bruchu a prsiach mi ich velmi vidno:( proste asi na celom tele. akoby som mala priesvitnu kozu a to ju ani nemam prilis bledu. a pred par tyzdnami mi tiez zacalli krvacat dasna vdzdy ked si umyvam zuby.a nemam ziaden kaz ani zapalene dasna.cim by to mohlo byt?vdaka

ali

no, neschudla som moc. vahu mam stale rovnaku, len ruky sa mi stensili. a tie zily ani nie su vystuple, len su velmi vidiet. prosim piste este nejake nazory. moc dakujem

puska

mne na vydute viditelne zily pomaha, ked si ich potriem domacou nechtikovou mastou, to ich tak vcucne spat do ruky..ale treba pouzivat pravidelne..

marfuška

A schudla si nejako moc? To máš z toho, že si schudla.Aj ja mám chudšie ruky,žily mi trocha prekúkajú, ale asi nie až tak ako Tebe.