Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotna???

Príspevok v téme: Som tehotna???
61333

no takze mala som sex s priatelom, ale strasne sa bojim ze otehotniem. Mali sme kondom, bolo to pocas neplodnych dni, ked pripocitam zivotnost spermii (cca 3dni) tak je to na hranici medzi plodnymi a neplodnymi. Priatel ma ubezpecil, ze to slo do gumy ale i tak sa bojim ze nieco z toho bude. CO SI MYSLITE? MOZEM BYT TEHOTNA???

bladwak

ste vsetky blbe,teda okrem tych,ktore si myslia to iste co ja.nesexujte,ked neviete ake ma sex nasledky a osobitny odkaz pre EMU:dievca kolko mas rokov?zrejme nie vela,ked nevies,ze otehotnies mozes aj pocas menstruacie!!to ta mama neucila?
a ked sa do teba spravil trikrat a predpokladam ze ste mali nechraneny styk,tak si mozes blahozelat,ze tam velmi velka pravdepodobnost otehotnenia.

61333

fiiifa: no ved to ze studujem, este nemam 18, s rodicmi mam celkom dobry vztah ale tak keby som bola tehotna tak by som sa asi zabila :(ako kondom nam nepraskol ale tak predsa sa bojim. Ako viem, aj keby nahodov nejaka ta spermia sa nejako dostala dnu tak mala som neplodne dni cize by nemala co oplodnit... Prisaham ze ked teraz nesom tehotna tak uz nedovolim nikomu sa spravit do mna aj ked cez kondom :DDD

lenuliatko

hovadina!mozes otehoteniet.riziko je vzdy.ani neplodne dni nie je istota.vtedy sa da tiez otehotniet.baby naco vy myslite ze kto vas ochrani?

ema

Mám otazku.Milovali sme sa s priateľom počas tretieho dňa menštuacie a urobil sa do mna 3 krat za sebou..Mohla by som byť tehotná? Vravia mi že počas menštruácie sa neda otehotnieť.

Adulka

neboj, určite nebudeš tehotná...a keď ti bude meškať menzes, to bude skôr zo strachu..ak ste mali kondom a neroztrhol sa, nemáš sa čoho báť....ja som sa tiež raz tak strašne bála, že mi z toho stresu aj 2 týždne meškal menzes a tehotná som nebola..

fiiifa

NIE SI TEHOTNÁ neboj sa. Ak však máš takýto strach aký opisuješ, ten určite pramení v niečom inom. Koľko máš rokov..., aký máte vzťah s priateľom..., aký máš vzťah s rodičmi..., študuješ a tak nesmieš otehotnieť... a pod. Pre niečo sa bojíš dôsledkov a aj keď ste rozumní a chránite, čosi ťa brzdí. Skrátka, najprv vyrieš tento problém a potom sa miluj bez zábran. Hovorím s vlastnej skúsenosti, prežila som niečo podobné. ahojky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.