Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubná preventívna prehliadka

sassy

leerka, ja osobne moc nie som spokojna so sluzbami svojej zubarky, ani s jej pristupom. Kam, prosim ta, chodis k zubarke? Nie nahodou BA?

leerka

ja mam toto tiez sukromnicku ale vobec skoro nic neplatim, v poslednom case som si sice platila plomby a aj ked mi liecila zapal, ale to bolo fakt zanedbatelne, nato, ake dobre sluzby mi ponuka....

musska

ja mam sukromnu, a okrem toho ze je ma lepsie sluzby ako klasicka, je o trocha drahsia, ale zas pokial mas spravenu preventivku, preplaca ti tiez poistovna.Preventivka je zdarma.

marisssa

ja sa uz dlhsie chystam k zubarovi,ale akosi sa neviem odlhodlat na to.a chcem aj zmenit zubara..dufam,ze od noveho roku to pojde lahsie..
a ako je to u sukromnika? tam sa za vsetko plati plna suma, ze? a aj za preventivku???

leerka

medzi preventivnymi prehliadkami nemusi prejst rok, ja som bola minuly rok niekedy v lete a tento rok som mala preventivku uz v marci....

svetlana6

ja ked som minule nebola 2 roky u zubara, tak mi prehliadku neuctoval, akurat povedal, ze mi nebude robit nove plomby, pretoze by som si ich musela zaplatit cele. mam vraj prist nabuduci rok a pojde to uz (aspon ciastocne)cez poistovnu. prehliadku som vsak mala zadarmo.

asdfjklô

na prehliadku mas samozrejme narok, akurat ti ju zubar vyuctuje a budes si ju musiet zaplatit, ale potom uz na dalsi rok nie.
a k tym rokom, no ja som bola minuly rok v decembri na preventivke a tento rok som bola v oktobri, takze neubehlo viac ako 365 dni...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubná preventívna prehliadka - Fórum - ZDRAVIE.sk