Ako zistit hrcku na prsniku

monica

Ano samozrejme,ze su normalne.. kachnicka nemyslim,ze to nieco je , potom by som mala takych 20 nadorov na kazdom prsniku :D mam to zatial cely moj zivot,takze sa vobec nestrachujem.. Len neviem ci potom niekedy spoznam ak by som mala ten pravy.. ( dufam,ze sa to nikdy nestane)

karoliinka

ja mam len 18 ale odkedy si robim samovysetrenia prsnikov..cca 3 roky... stale citim take hrcky (ano su pohyblive)tiez si myslim ze su to zlazy,,podla mna je to normalne nie??

kwietok

Ja mam ten isty problem, sice mam male prsia a je tam citit uplne vsetko, ale ja ked si robim samovysetrenie, tiez tam citim stale nejake hrcky na oboch prsnikoch, asi by som nerozoznala nejaku co tam nepatri. Preto chodim na sono :)

kachnicka

Hmm, zaujimava otazka. No ja som tusim niekde citala, ze take tie "normalne" hrcky, teda tie neskodne, by mali byt pohyblive, ked ich nahmatas. Nador je tvrdy a nehybe sa. Ale asi to nie je len taketo jednoduche zadelenie. A bola si v poslednom case aj na sono vysetreni? Lebo ked to napises takto, ze tam mas kopec hrciek, tak to znie kadejako. Porad sa s lekarom, pripadne castejsie absolvuj sono vysetrenia.