Monica Bellucci

ferra

No za skutocne sikovneho cloveka pokladam takeho, co dokaze kvalitne vychovat deti a zvladat popritom aj tu nejaku karieru, aj ked iba malicku. A mne sa zda ze Snela je prave takyto clovek, takze si tu neobtieraj hubu o ludi ktorym ani po clenky nesiahas. Stavim sa ze ty si ciganka ako vysita, pochadzas zo spiny a jedine co si v zivote dokazala je, ze si pravidelne chodila na urad prace pre love,preto si tu riesis komplexy, ale nebudem ta za to odcudzovat, prave naopak ti prajem vela stastia..

kaca

lucci, dufam, ze raz, ked budes opustena starenka, ta bude mat kto prist pozriet, popripade prebalit...:D pre mna za mna nemaj deti, ale neodbavuj sa tu na tych, co ich maju a vychovavaju a uz vobec si nedovoluj ich prirovnavat k nejakym "ciganam". prajem ti v zivote vela uspechov, vhodnych podmienok na realizaciu a blablabla...o tebe budeme este urcite vela pocut, mas velke predpoklady ozaj nieco v zivote "dokazat", ved o tom svedci uz uroven tvojho prejavu:DDDD
drzim ti palce.caw

lucci

kaca, keby si si videla trošku ďalej od nosa, pochopila by si, že inteligentný človek sa môže realizovať aj iným spôsobom ako deckami... mať decko, a hrdiť sa tým, čo som "dokázala", to vie hocijaká cigaňa.

dzanka

presne...niektorym sa to zdalo az prilis, no nepozeralo sa to dobre, ale vykreslili vtedajsiu dobu. a vlastne dnes to tiez nie je ovela lepsie. zeny su na seby ako strigy!

...

na filme Malena bolo uzasne to, ako ukazali tu hnusnu zensku zavist co maju zeny medzi sebou a intrigy. a v tejto teme sa to tiez krasne prejavilo

kaca

Lucci, ty mas kolko rokov, ak sa smiem spytat? podla toho ako tu obhajujes nejaky svoj idol a to, co si tu "vyplula" na adresu deti, ta tipujem tak do 15...som neverila normalne tomu, co citam. trosku respect
btw. Monicu nemusim, ale aj ked som zena, uznavam, ze je to kus baby narozdiel od tej druhej, co jej tu taku reklamu robis:) porovnavas neporovnatelne, podla mna

barbinka

snela nevšímaj si ju, inteligencia ju dosť minula. aj takí ľudia sú medzi nami.
A k téme: Monica je jedna zmyselná, krásna žena a porovnávať ju s nejakou vymyslenou speváčkou, ktorá je absolútne nevýrazná je dosť od veci.