Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ma niekto peknu plet aj bez HAK?

Adulka

...ja neužívam hak a mám úplne bezproblémovú peknú čistú pleť.. ale starám sa o seba, nefajčím, pleť si čistím, používam masky, denné, nočné krémy...atď.....

Lucinka33

ja som nikdy HAK neuzivala a ani nebudem a mam peknu plet. dokonca sa mi sami vycistili a pory na nose, asi zazrakom :)

ejaa

to je sprostosť, aj ja mám peknú pleť už od prírody...nikdy v živote som nebola na kožnom a nemám ani nijaké problémy...kamošky mi závidia, že mám takú peknú pleť...a viete čo je zaujímavé? o rok odo mna mladšia segra tá už problémy má...

krpana

jasne ze sa to da..chce to len dobru kozmeticku resp.koznu.. mam kamosku ktora mala celu tvar skaredu samy pupinek :-) a isla k dobrej kozmeticke a teraz ma tvar hladku ako decka prdelka..neverila som ze sa to da ale ano...a hlavne osvedcene, z vlastnej skusenosti, treba do pripravkov z lekarne investovat..tu naozaj plati ze dostanes za co si zaplatis.. ja ked som brala hak, nie vsak kvoli pleti, tak plet sa mi nie ze zlepsila ale zhorsila!! vysadila som ju a investovala som do pripravku z lekarne a mam hladucku tvar...vazne to ide aj bez hnusnych hormonov..len netreba zgrlosit peniaze ale popytat vzorky navstivit spravne osoby zainvestovat a bude...

[zruseny12]

ano,ale ked uz hormony tak si treba najprv zistit,ci je to nutne....a ked tak uz prirodne,co ponuka RNG...
treba hladat pricinu,to je pravda...

kudrnka

skusala som uzivat jeanine, yadine, ale evidentne mi nesadli, na diane sa nedam nikdy!!! tak potom neviem aku zvolit...
ale aj co som tu citala prispevky vascinou to dievcata riesia cez antikoncepciu...

zuzak

zalezi od toho cim je zhorsena plet sposobena...ked je to hormonmi, pomoze HAK, ak to ma pricini v zlom stravovani, je treba upravit stravu,...moze to mat viac dovodov. Dolezite je zistit ten spravny a potom zvolit vhodnu liecbu.

[zruseny12]

pekna plet sa moze dosiahnut aj tym,ked si precistis creva,upravis stravu a budes sa o plet starat+nejake doplnky...myslim,ze HAK,nie kazdemu pomoze...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ma niekto peknu plet aj bez HAK? - Fórum - ZDRAVIE.sk