Bolest praveho semennika

Príspevok v téme: Bolest praveho semennika
jan

ahojte mam taky problem ze ma zacal boliet pravy semenník a uz to je par dni a citim to aj v podbrusku , bolesť je niededy mierna niekedy horsia , asi pred dvoma mesiacmi som bol u urologa a mal som vsetko v poriadku , neviem co to je mozno to suvisi nejako stym bruchom ze tam moze nieco tahat alebo take nieco , neviete niekoto o tom viac dakujem

jan

ahoj no ja neviem ci je to prostata tu mi tiez nevysetroval neviem ale ja zatial moc na wc nechodim neviem ti povedat , no ale citim to niekedy na dotyk a niekedy ma to boli ale nie na dotyk to je zvlastne a citim este bolest aj pri koreni penisu na tej pravej strane . tak neviem asi znova navstivim urologa

martin_

urcite je to semenik?.. boli ta to aj na doryk? Ja mam uz asi pol roka podobny problem.. obcas ma trocha boli v podbrusku... a obcas niekde akokeby vo vnutri zo spodu.. niekedy mi to pripada ako semeniky ale nie je to tak asi. myslim si ze skor to bude prostata. Chodim aj casto na wc... A chodim aj k urologovi a tam som mal zatial vsetky testy v poriadku (ale prostatu mi nevysetroval)... nemas podobny problem?