Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BAKALARKA - ako ste na tom?

Matulqa

Keby sa tu nemohli pisat temy mimo zdravia tak by v ponuke nebola moznost temy nesuvisiace so zdravim.... a pre tych co pisu bakalarky nebojte ja som moju zacala pisat az koncom januara mala som s nou problemy ale vsetko zvladnete nebojte sa drzim vam prsty :D

zuzi23

ja mám z mojej bakalárky strašne zlé pocity vybrala som si tému o Rousseovi a ked mi školitel povedal že musím prečítať jeho knihy tak ma skoro jeblo. A to som sa tešila akú mám super prácu. Ach jaj.

malicQa

ja som si povedala ze cez sviatky napisem aspon prvu kapitolu ale neviem sa nejako dokopat k tomu :D ...mam zatial len 1 stranu :D ...bojim sa ze potom to nebudem stihat :/

ojka

ahoj (: ja som išla v stredu za mojim veduci, samozrejme cez konzultačky, a asi sa nechce so mnou rozpravať, kedže tam nebol, tak nemám riadne ani žiadne inštrukcie (;

[zruseny1]

ahooj :) no ja som si sem prisla oddychnut a zabudnut na povinnosti a hla aka tema :D hned ma to nastvalo... problem je, ze ja nemam ziadne matrose, musim prekladat z angliny, ach...

[zruseny1]

uff...este aj tu ma straste s bakalarkou :D ja nemam este nic.... okrem nadpisu :) ... ale nastvali ste ma, tak idem asi pisat :))

datelinka

alzbee, kazda fakulta alebo univerzita ma svoje poziadavky na pisanie prac, ale vo vseobecnosti sa najcastejsie vyuziva v pisomnom styku a dokumentoch velkost pisma 12 pt., times new roman. 14 pt. uz vyzera ako pre slabozrakych :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BAKALARKA - ako ste na tom? - Fórum - ZDRAVIE.sk