Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vecne unava...,.

Príspevok v téme: vecne unava...,.
damian19

ahojte...mam taky "mensi" problem s mojou priatelkou, posledne tri tyzdne chodi vecne unavena chodi spavat tak o 7-8vecer a vstava "az" o 6ale tak kazdy den na nej badam unava sedime len tak niekde v podniku a jej sa zatvaraju oci a len by spala, a stale mi tvrdi ze je to normalne ale tak neviem mam pocit ze normalne to isto nie je...stretliste sa s tym niekto????:...
a navyse k tomu som si dnes rano vsimol ze ma brutalne opuchnute prsty na rukach:(..
neviete preco by to mohlo byt?

janka

Moja kamoska bola vzdy totalne unavena,pripisovala to praci a stresu.Vzdy bola taka ,,boubelka,, a kazdy si myslel,ze je proste taka baculata.Omyl,davno mala problemy zo stitnou zlazou,ano o tom nevedela.Stala unava moze byt aj cukrovka.Treba ist k lekarovi,kym nieje neskoro,alebo nech sa diagnoza odhali v pociatku.A nedat sa odbit medzi dvermi lekarom,ze stres...

evelina

a necíti sa na chripku? nebolia ju svaly? nepokašlieva ? znama isla teraz na preventivku a zistili jej prekonane chlamydie. a tiez sa citila taka unavena a chodievala skoro spat.

andy

cawes tvoja kamoska ma bud jesennu unavu alebo ju chytaju jesenne depky.to aj ja mavam.Treba ju vyspovedat a zobrat volakde do dobrej spolocnosti.Bolo by dobre aby zacala uzivat ˇMgˇa Ca.To som uzivala aj ja.To s tym opuchanim mozu mat taktiez za nasledok ladviny a opuchaju jej aj nohy?

daria

Ak má prsty opuchnuté a ráno aj stuhnuté a neskor počas dňa táto stuhnosť prejde, mohla by to byť reumatoidná artritída....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vecne unava...,. - Fórum - ZDRAVIE.sk