lieky na ukludnenie

RNG

Na ukludnenie treba sa zbavit stresu, adresovat dobry spanok pripadne zobrat chybajuce materialy na neurotransmitery, ktore zodpovedaju za ukludnenie. A nie rozne oblbovaky a navykove a skodlive chemicke drogy.
5-HTP, st John's wort vytazky, L-theanine, Sam-e atd, to su vsetko potravinove doplnky, ktore tu mozu pomoct. Viac najdete zez Google uvedenim mojho nicka a slov stres, spanok a rozne ine.

Faeri

Ahojte, surne potrebujem odkupit diazepam alebo lexaurin, xanax, seroxat alebo podobny liek na ukludnenie.Dobre zaplatim. Moje cislo je 0944220076
Bratislava

kajsi24

uz niekolko rokov uzivam kombinaciu COAXIL-9O tbl a OXAZEPAM.Velmi dobre aspon mne to pomaha pri odstranovani migrenickych bolesti a naslednych depresii.Prsim niekoho,kto ma tieto lieky,alebo aspon jeden a nepouziva ich,alebo moze ich zaobstarat,nech napise
na - vladimir24@post.cz -.

mich mich

Bozeeee dnes sme prehrali taky zapas ze mi je doplacu sme vyhravali a dve min.pred koncom prehrame verili by ste????...mal som chut sa hned aj utopit v tom bazene..pocujte neviete dake lieki na ukludnenie??? vsak dostanem z toho srdcovu prihodu :-((((((((((

neurol

Pre Maju:To zavisi od situacie.Ale väcsinou mi staci zobrat 0,25 mg tabletku,co je asi najmensia davka a po nej som kludny cely den.Alebo vecer pred spanim,o par minut som uz v hlbokom spanku.Ale poznam ludi,ktori beru aj ovela vyssie davky,k takym davkam som sa vsak nikdy nepriblizil.Este mozno tak 0,5 mg,ale viac na den nie.Nedaj sa odradit tym,ze je to navykove atd.,ked to pomoze,je to len pre teba uzitocne.Ja ho beriem s obcasnymi prestavkami cele roky,a aj ked som ho na isty cas vysadil,ziadne abstinencne priznaky som nepocitoval.