Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex pocas menzesu..

smejo4ja

Mne osobne sa to počas menzesu zdalo veľmi intenzívne a bollo to krásne.......ale aj kŕče sa mi uvólnili a bolo super ale jednoznačne bolo všade bordela preto sme to v sprche praktizovali ale to je u každého individuálne ale odporúčam nič sa tým nemôže stať

roy

Vacsinou ma zena vacsiu chut na sex prave ked ma mentruaciu, a zo skusenosti ak zena berie HAK, tak ma slabsiu menstruaciu a tak sa dokaze uvolnit.
Priatelka dokonca aj na nejake bolesti pocas sexu zabudne (aj na bolesti hlavy :-D ) ...
odporucam kondom koli cistote...

andy

Prídám aj ja názor, aby ste nášho chlapca úplne nezdeptali. Ja osobne to mám rada(určite nie 1. deň - ďalšie dni už nemávam také bolesti) a práve preto, že je vtedy citlivejšia, ľahšie sa vzruším. Ak ste to ešte spolu nerobili, mali by ste najprv poznať názory oboch na tento spôsob milovania. Aby si vedel, či by jej to nevadilo a naopak, aby ona vedela, že tebe to tiež nevadí. Určite použiť kondóm - kvôli otehotneniu, ak berie HAK, tak minimálne kvôli prenosu chorôb.

elisssa

mne sa to tiež nepáči orgasmus je o ničom a je to také...no nemôžem sa dostatočne uvoľniť a odreagovať a stále myslím iba na to, že mám menzes...ale zaujímavé je, že ked to mám, tak mám najväčšiu chuť to s drahým robiť...

lenuliatko

ja ktomuto nemam absolutny vztah.neviem si to ani rpedstavit ze pocas takehoto obdobia ked sm velmi citliva by som mala mat sex.manzel to tiez nema rad.ved je to take co ja viem.

wewina

Hm, alebo naopak - vělmi prijemne. Ale velmi - vsetko citim ovela intenzivnejsie
Ale hlavne velmi vysoko individualne

lenuliatko

zena je v tomtoobdobi dost citliva niektore maju silne bolesti aj to doraca.ale fakt je ze organuzmus je oslabeny a je vacsie riziko aj inekcie.ale tak no ak velmi chces a chce aj on ale tak chrante sa

elisssa

tak nebezpečné...všetko má svoje klady aj zápory...ako je nebezpečné, ked máš chrípku a namiesto toho aby si ležal v posteli beháš po vonku...jej organizmus je počas menzesu oslabený...ale to je každého vec...este som nevidela niekoho komu by to ublížilo...v dnešnej dobe je to bežná a normálna vec, ale nezabúdaj, že tiež sa musíte chrániť...a ak ti nevadí krv, ona nemá bolesti a tiež to chce, tak prečo nie?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sex pocas menzesu.. - Fórum - ZDRAVIE.sk