Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemove tehotenstvo

Príspevok v téme: Problemove tehotenstvo
mato_

ahojte moja priatelka a ja cakame babetko a vlastne ona nie je ani plnoleta..
dnes bola na kontrolu a vlastne lekarka jej zistila znizenu hladinu krvnych dosticiek-hodnotu mala 96...a navyse k tomu vsetkemu ma nizko polozenu vcestnu placentu, a krcok skrateny na 1,8cm...lekarka ju poslala hned do nemocnice aspon na par dni aby bola pre istotu pod kontrolou lekarov, ze v takomto stave jej hrozi komplikovany predcasny porod:(...
stretli ste sa nahodne s takymto pripadom? ako to nakoniec dopadlo?velmi sa bojim o svoju priatelku...
za odpovede vopred dakujem Mato

mato_

ja len na skok napisat vam ze dominika je uz doma..sice jej zdravotny stav nie je najlepsi ale tak pustili ju domov pod podmienkou ze bude lezat oddychovat a snad bude vsetko dobre....

dd

pozdravuj Dominiku a zazelaj jej vela dobrej nalady a hlavne zdravia Vam vsetkym, aj malickemu!a stale piste, ako sa Vam dari a co malicke, ci je v poriadku!

Sarin

Matko drzim palce, ja som tiez citala dominikin pribeh a drzim Vam palce. Hlavne nech sa Dominike polepsi... A ty teraz byvas u nich? a co tvoji rodicia? (neviem mozno ste to uz aj pisali, len nemozem vsetko precitat) Zatial vsetko dobre a nech sa Vam v zivote dari. :)

mato_

ahojte...dominiku podla vsetkeho zajtra pustia domov..sice nie je na tom velmi najlepsie ale tak domace rpostredie nie je take depresivne ako nemocnica..

mato_

potom uz nebude na vyber:) uz si to budeme musiet len odtrpiet:) ja sa len tesim tomu ze mozme byt s domcinymi rodicmi ze nam aspon zozaciatku pomozu..pochybujem zeby sme to zvladli samy..

lenuliatko

to je pravda ale ved starosti su aj radosti nie?a hlavne ked je to okolo malinkeho babatka.ja si myslim ze rychlo pochpia a uz aj pochopili zodpovednost.

MiracleOfTrue

mato casom sa snad dominike polepsi..uvidis na koniec bude dobre:)..a ta chut aby uz bol marec ta podla mna prejde ked budes mat okolo babetka tolko povinnosti ze obaja nebudete vediet kde vam hlava stoji..

lenuliatko

to je pekne ze sa tak velmi tesis na babo.moj manzel je tiez taky ako ty.vkuse omielal juj keby bol uz december a t som bola mozno v 3 .mesiaci :D treba mysliet pozitivne a bude vsetko ok.ved lekari sa onu postaraju neboj sa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemove tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk