Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fajčenie

0001

ja som fajčila, veľakrát som sa snažila prestať ale aj napriek tomu že priateľ bol proti cigaretám, taktiež rodičia,a ešte beriem Hak...vždy som sa k tomu akosi vrátila...Ale teraz už konečne môžem hrdo povesať že som nefajčiarka. Nieviem kde nastal ten zlom ale už ma to vôbec ani neláka, akokeby mi to prestalo "chutiť" a to som fajčila dosť dlho

marcela78

tiez fajcim, no moc nie ale to je jedno... V praci ani nevedia ze fajcim no pridem domov a kavicka a cigaretka na balkone juuuj no parada.. Neviem sa toho vzdat vydrzim tyzden a opat som nas5

inuška

Ja tiež húlim, aj keď som vydržala počas celého tehotenstva nefajčiť, ale ako náhle som prestala aj dojčiť, tak som sa k tomu zlozvyku vrátila.

honey

ja som bola veľmi aktívny fajčiar, nevedela som si predstaviť že raz prestanem, aj keď som viac krát skúšala, ale akonáhle prišiel piatok, hop s priateľmi do baru, nejaky ten fernetík a to som si nevedela cigaretu odpustiť. Potom nastal zlom, začala som brat HAK a ked som čítala tie nebezpečenstva trombózy a podobne, zaťala som sa a prestala, už sú to 3 mesiace a som na seba hrdá :-))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fajčenie - Fórum - ZDRAVIE.sk