Varovanie o mobiloch a rakovine!

Príspevok v téme: Varovanie o mobiloch a rakovine!
damian

Vážení, za každú cenu si stiahnite a pozrite závažný dokument o tom, ako veda dokázala spojitosť medzi používaním mobilných telefónov a rakovinou a aké riešenia vedci navrhujú.

Pamätajte, že podobné, ba aj väčšie podvody vo vede sú známe aj v liekovom priemysle.

Dokument si môžete stiahnúť na

www.subory.sk

Po stiahnutí budete pred odzipovaním (rozbalením dokumentu) vyzvaní uviesť HESLO. Do okienka “heslo” napíšte “mobil”.

Samozrejme, týmto zároveň otváram ROZUMNÚ a inteligentnú debatu na túto temu.

hmmmmm

no mikrovlnna rura je dalsia vec, an kt. som sa aj chceal spytat..
uz prapradavno moja mamka prisla s tym, ako je mikrovlnka skodliva.. no a prisla aj s pokusom: ked prevarenou vodou z mikrovlnky polievam psenicu a v druhej nadobke polievam prevarenou vodou z rychlovarnej konvice psenicu..no a podla prezentovaneho pokusu na nte, ta co boal polievana h2o z mikrovlnky, bola zakrpatena ... tak pekna teoria, tak, reku, co si to doma neoverit.. tak sme si to doma urobili dany pokus.. no a hadajte co?.. psenica, co bola polievana vodou z mikrovlnky bola krajsia, vysia...tak dako sa teoria nepotvrdila ..

hmmmmm

dnes skodi vsetko, aj vzduch ktory dychame... a to, ze mobili skodia sa uz davno tvrdi, kedysi som spavalo, zo zapnutym mobilom pri hlave, ale odkedy mam pocit, ze z toho dementiem, tak si ho radsej vypinam na noc :) ... ale neviem, ci to pomohlo :D .. jednoznacne to ohladom toho mobilu nie je novinka..kedysi som citala an nete nieco take, ze ked mam medzi 2 mobili vajce a z jeneho mobilu volam na druhy, vajce sa mi uvari na tvrdo .. nikdy som to este neskusala, ale moze niekto skusit :D ..
sisisissi, super otazka :)
napr. moja mama odkedy sa docitala nieco hrozne ohladom mobilov (neviem co, eset som to neprecitala), tak pouziva hovor cez repraky, tak to je dost vtipne, ked vsetci naokolo pocujeme rozhovor..

farmaceutka

Ja osobne davam mobil aspon 2 metre od seba cez den a na noc zo zasady vypinam a davam na opacny koniec izby. telefonujem len v nevyhnutnych pripadoch a nie dlho.

katerajna

a tyka sa to aj vypnutych mobilov? napriklad vecer, ked si idem lahnut, tak si vypnem mobil, ale mam ho hned pri mojej posteli. aj to je zle?