Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Varovanie o mobiloch a rakovine!

Príspevok v téme: Varovanie o mobiloch a rakovine!
damian

Vážení, za každú cenu si stiahnite a pozrite závažný dokument o tom, ako veda dokázala spojitosť medzi používaním mobilných telefónov a rakovinou a aké riešenia vedci navrhujú.

Pamätajte, že podobné, ba aj väčšie podvody vo vede sú známe aj v liekovom priemysle.

Dokument si môžete stiahnúť na

www.subory.sk

Po stiahnutí budete pred odzipovaním (rozbalením dokumentu) vyzvaní uviesť HESLO. Do okienka “heslo” napíšte “mobil”.

Samozrejme, týmto zároveň otváram ROZUMNÚ a inteligentnú debatu na túto temu.

lencok1

nie nie je to pravda, nepripadam si ako roztrzita, neviem podla coho sudis...ja som z tvojho pisomneho prejavu postrehla akurat tak nejake rozhorcenie, to je vsetko...ak to tak nebolo myslene, pardon
mariaa posli mi mail leinna@atlas.sk, dakujem

[zruseny12]

lencok...mozem ti napisat telefon kde si ju mozes objednat...ak budes chciet,len ja som ju este neskusala...chcem ju vyskusat...da sa pouzit na vsetky druhy spotreb.mobil,PC,TV,mikrovlnku...vsetko, co vyzaruje elektrosmog...

damian

bobika, mrzi ma, ze som v Tebe vzbudil negativne dojmy. Osobne som sa strerol s niektorymi ludmi z tohto fora. iste by Ti dosvedcili, ze som osobka mierumilovna. samozrejme, niekedy si jazyk nenecham na uzde. hlavnie nie vtedy, ak ide o nepravo

bobika.

Lencok1, no ja len za to, že z čoho potom si usúdila, že som podráždená...lebo ak z písomného prejavu, nemám to vedomie, že by som niekde použila také interpukčné znamienko(rozumej výkričník)čomu by to nasvedčovalo, ale ak predsa, tak ja ťa podľa písma vnímam ako dosť roztržitú, je to pravda?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Varovanie o mobiloch a rakovine! - Fórum - ZDRAVIE.sk