Varovanie o mobiloch a rakovine!

Príspevok v téme: Varovanie o mobiloch a rakovine!
damian

Vážení, za každú cenu si stiahnite a pozrite závažný dokument o tom, ako veda dokázala spojitosť medzi používaním mobilných telefónov a rakovinou a aké riešenia vedci navrhujú.

Pamätajte, že podobné, ba aj väčšie podvody vo vede sú známe aj v liekovom priemysle.

Dokument si môžete stiahnúť na

www.subory.sk

Po stiahnutí budete pred odzipovaním (rozbalením dokumentu) vyzvaní uviesť HESLO. Do okienka “heslo” napíšte “mobil”.

Samozrejme, týmto zároveň otváram ROZUMNÚ a inteligentnú debatu na túto temu.

bobika.

O.K. Damian, držím sa hesla ži a nechaj žiť...a skús pohľadať na tej vyspelej technike aj niečo pozitívne napr. internet :)

damian

Bobika, Nie nie, ja nemam nic proti tomu, ak su reakcie negativne a konstruktivne. Ale neinteligentne trapnosti typu "damian koľko ešte podobných tém si tu založíš?" a "Zase spasitel Damian..." nemozno povazovat za rozumne a konstruktivne namietky. Hadam je to jasne.

[zruseny12]

mam casopis pred sebou a citam o tom elektrosmogu,ako posobi na ludi atd.
je to casopis CALINEWS september-oktober 2008...
na ochranu existuje folia,ktora chrani ludi pred ziarenim...

bobika.

Damian, trafená hus zagágala...Bolo by super keby ľudia začali byť rezistentnými voči tvojim témam. Vytvor si svoj blog a tam prezentuj svoje názory. A ak sa ti nepáčia reakcie iných na teba, nezabúdaj, že toto je FÓRUM.Tak ako ty môžeš tliapať ja ako aj iný môžem na to reagovať a ty sa s tým zmier.

[zruseny12]

...ja poznam jeden sposob,ako sa da uchranit pred PC-kde vyzaruje elektrosmog,da sa to pouzit aj na mobil...atd.mas na mysli toto damian...folia,ktora chrani ludi pred tym ziarenim...

damian

Ano, vela veci skodi. Ale opakujem, mozno tomu zamedzit. Uz som spominal, ze mobil pouzivam na sluchadla. Mikrovlnku nepouzivam, len velmi zriedka. Televizor sme vyhodili pred 3 rokmi (nie kvoli ziareniu, ale sme sa rozhodli, ze nas obera o drahocenny cas. Navyse, zijeme v ortodoxnej zidovskej stvrti, kde TV nemaju. ONI dobre vedia, preco TV nemaju v domacnostiach. A pozitiva toho je vidiet na ich silne zalozenych rodinach).

damian

Ak americka vlada vie svojich vojakov ochranit pred ziarenim z mobilov, preco sa my mame ziareniu vystavovat. Sme my nieco menej? (No, niektori sa s tym, ze su nieco menej, zmierili. Vidiet to na tych biednych prispevkoch. Su to stale ti isti ludia, ktori sa trapia so svojim vlastnym JA).

bobika.

Barbinka, súhlasím s tebou. Damian, čo dnes preboha neškodí? Aj to, že sedíš za Pc a vyžarovanie z neho škodí ti nevadí? Tak vypni PC a urob aj v tomto niečo pre svoje zdravie.