povedal vam gynekolog ...

n..

ahojte .. ak je dievča rozhodnuté že si dá predpísať antikoncepciu... tak si ju dá a určite si prečíta potom pribalový letak a keby tam bolo takto napísané ako to zabranuje počatiu tak by ju to neodradilo..... lebo ak sa raz rozhodla tak ju aj bude.. užívať.....

monicka2509

ano vieme o tom,myslim si,ze ked je dievca rozumne a berie Hak,co je dost velke svinstvo tak si precita aj ten obrovsky pribalovy letak..hovorim,ked je dievca rozumne

n..

ahoj hak zabranuje počatiu dietata 3 spôsobmi....
1)okolo krčka maternice sa spravi hlien čiže spermie by sa nemali dostať... dalej....ak toto zlyhá tak vajíčko by sa nemalo uvolniť z vaječníkov... ak sa uvolní .. a keď spermia prenikne cez krčok maternice.. tak sa dostane k vajíčku a oplodní ho ... oplodnené vajíčko putuje do maternice kde by sa malo zahniezdiť.. .aby mohlo dieťa rásť... ael maternica je oslabená od hak.. a nezahniezdi sa(3 sposob) a tak oplodnené vajíčko.. putuje von menštruáciou..... takže tak..

a pred predpísaním hak by ti mali zobrať krv.... ale ak ti ju už predtým brali tak ti ju asi už nemuseli zobrať:)

majaja

jedna otazocka: ked chcem aby mi predpisali HAK budu mi najskor robit vysetrenie krvi alebo mi to hned predpisu ?, tusim este tlak mi budu merat ..., ze ?