Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

?NAPISAT MU?:o)

Príspevok v téme: ?NAPISAT MU?:o)
nathalie777

Ahojte:)mozno sem tato tema nepatri, a teda, ak neodpisete, tak pochopim. Ale ak odpisete, potesi ma to:) Neskutocne sa mi paci jeden chalan, pozname sa len z videnia a vzdy ked sa stretnemee, tak sa nam stretnu pohlady a je to krasne... Az na to, ze neviem, ci mam pockat, kym napise on(ak vobec napise), alebo mu mam napisat ja:) Dakujem

1eny1

kajo111, tak to musel byť poriadny dôvod, aby ste sa rozišli? na jednej strane by som povedala daj jej čas, ale na druhej strane je to už dva mesiace.A času na premyšľanie bolo dosť. Je dobré si to raz a navždy vyjasniť, ale niekedy citom nerozkážeš. a aký bol dôvod, ak sa ti chce napíš.Zrejme ti nevie odpustiť (ak je vina z tvojej strany). Ak sam vidíš, že to nemá zmysel, tak sa s tým zmier a nevypisuj jej.

kajo111

chcem vas poprosit o vas nazor. pohadali sme sa z priatelkou a rozisli sa. Chcem to napravit,ale ona nechce,nezdviha mi telefon,neodpisuje na smsky,napisal som jej aj list,ale ignoruje ma. Je to uz skoro dva mesiace a ja ju stale lubim a neviem ako ju mam dostat naspat. Par krat mi odpisala,ale to je vsetko. Mam o nu bojovat,alebo to mam nehat uz tak? Myslim si,ze som spravil uz dost a teraz je narade ona.

wowo1

no,,ja by som skor skusila rozhovor,,,a nie pisat ,hned budes vediet na com si ,lebo listom sa mozes strapnit, ale rozhovorom nie

andy

Len pekne do toho moja. Nejako sa to už musí pohnúť a keď je on taký tĺk, čo narobíš. Hlavne nenápadne, aby si si nenarobila hanbu, ale aspoň budeš vedieť, na čom si, či z toho niečo môže byť, alebo sa poobzeráš po inom samcovi

bla

Prečo by si nemohla spraviť prvý krok ty? keď sa ti páči tak prečo nie?? čo sú to za baby čo nemajú odvahu zastaviť chalana a niečo sa opýtať :) žiadna odvaha..skôr namyslenosť :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

?NAPISAT MU?:o) - Fórum - ZDRAVIE.sk