Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázočka na Vás

mar-tusticka

jasné že by som šla aj v takomto veku na strednu....na štúdium nikdy nie je neskoro.....a ked chceš dosiahnuť niečo viac alebo len zabiť nudu prečo aj nie......

fraisee

cim skor studujes tym lepsie, to vie hadam kazdy, neznamena to ale, ze ked mas 25-30 rokov si odpisana a nikde sa nemas hrabat. rob cokolvek co chces, zivot mas len jeden. leosie je to skusit, ako si to potom vycitat a nadavat, ze predsalen si to mala skusit

fasfafafa

00001 ... samozrejme take blbe otazky, ved dnes co chvila bude zaklad vysoka a nie stredna, tak predpokaldam ze mas len zakladnu a s tým nic nenarobis ..

scarlettt

samozrejme, choď študovať strednú školu, keďže z toho vyplýva, že máš len základnú. predstav si, že raz budeš mať svoje deti a budeš chcieť, aby študovali. ako sa budú pozerať na situáciu, že oni sa majú učiť a ty si nemusela. nech sú ti tvoje budúce deti motiváciou.

fifiBB

určite,máš život pred sebou škola je vždy dobrá volba!!!22ročné vyzerajú niektoré ako štrnástky,takže to možno nik nepostrehne,a ak áno budeš výnimočná v kolektíve,čo je tiež super.takže držím palčeky:)))

00001

A viete čo je na tom všetkom najsmutnejšie? Že ja som na strednú chodila, nebola som zlým študentom, takmer vždy som mala PVD. 4 hlúpe roky som tam chodila a nakoniec som sa na to všetko vykašľala...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otázočka na Vás - Fórum - ZDRAVIE.sk