Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

" M O J A P R Á C A O S E X E "

Príspevok v téme: " M O J A P R Á C A O S E X E "
psychologička

studujem psychológiu a pýšem ročníkovú prácu. týka sa sexualnej výchovy na školách, vplyv TV, internetu a DVD na náš sexuálny život, sex v priebehu nášho života, sexuálne poruchy ...
prosím napíšte mi koľko máte rokov a koľkokrát máte sex / ako často/. Ďakujem, nič iné nemusíte písať, len vek a ako často.

ccc

25 rokov - som rada ak ho mam raz za tyzden :), uz som ho mala aj iba raz v mesiaci.
Uplne rozumiem tomu co pisala Lenka. Prvotne poblaznenie je fuc co mi je luto pretoze je to nadherny vztah ktoreho sa nechcem vzdat. Nuz... .

oponent

Dufam ze z tu ziskanych informacii nebudete robit vseobecne zavery - vypovedaju totiz iba o zvyklostiach casti ludi navstevujucich toto forum a tato skupina ma voci ostatnej populacii urcite specifika (uz len pristupom na internet je pravdepodobnejsie, ze ide o obyvatelov vacsich miest, s vyssim vzdelanim, lepsie zarabajucich, mladsich atd.) V opacnom pripade byt vas oponenent, tak vas pracu poslem pisat odznova ...

oponent

Dufam ze z tu ziskanych informacii nebudete robit vseobecne zavery - vypovedaju totiz iba o zvyklostiach casti ludi navstevujucich toto forum a tato skupina ma voci ostatnej populacii urcite specifika (uz len pristupom na internet je pravdepodobnejsie, ze ide o obyvatelov vacsich miest, s vyssim vzdelanim, lepsie zarabajucich, mladsich atd.) V opacnom pripade byt vas oponenent, tak vas pracu poslem pisat odznova ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

" M O J A P R Á C A O S E X E " - Fórum - ZDRAVIE.sk