Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v pľúcach?

Príspevok v téme: Bolesť v pľúcach?
sunnysweetie

ahojte, keby sa mi to stalo 1x, asi by som tomu nevenovala pozornost, ale stava sa mi to casto.. boli ma v hrudi, zacne ma tam pichat, stazi sa mi dychanie a ja mam pocit, ze mi aj vybija dych :(
o par dni na to zacnem kaslat a chorlaviet..
bojim sa, ci som neprechodila nejaky zapal, ktory sa mi teraz usadil na plucach.. mam 23r. a nefajcim, takze nad rakovinou pluc sa nepozastavujem..kedze neplujem ani krv!!!
bolieva ma aj chrbat..

neviete mi poradit, co to moze byt????
dakujem :)

Aninau4456

Ahojte, uz dlhsiu ma trapi pichanie v plucach v oblasti prs. Pred dvomi mesiacmi som prekonala zapal pluc, moze to mat suvis s tym? Som obcasny fajciar ale posledny mesiac som si nezapalila ani raz. Viete mi poradit ako to vyliecit?

Lus91

Skúste sa pozriet na to, či nemáte astmu. Ja som mal tie isté príznaky, každý lekár ich bagatelizoval a po roku mi potvrdli bronchiálnu astmu.

pet6666

Ked ti vysetrenia nic nepotvrdia tak je to bezna civilizacna choroba - ludia maju stres a v kumulacie stresovych faktorov vznikaju rôzne psychicke choroy ktore si ludia nechcu pripustita obvynuju lekarov z toho ze im nevedia odhalit fyziologicku pricinu vaseho zdravotneho stavu, ale vasa psychika - teda vase podvedomie - vegetativny nervovy system vplyva na somaticky - vedomy nerovy system a zacnu sa vam prejavovat rôzne bližsie nešpecifikovateľne symptomy ako bolesti hlavy a inde, nepravidelny pulz, zvyseny tlak, dychavicnost.. treba v prvom rade pozitivne mysliet, dodrziavat zdravu stravu, dostatok pohybu, spanku a obcas si treba oddychnut a relaxovat a zbavite sa vsetkych zdravotnych problemov - lebo zdravotne problemy v prvom rade pochadzaju z Vasej hlavy, Vedla zdaru a pozitivneho myslenia !

sunnysweetie

ahojte, uz rok som bez bolesti.. bolesti v hrudi a stazene dychanie pripisujem STRESOM!!! a nezazila som to aj ja.. momentalne to zaziva aj moja kolegyna, ma stresy a nemoze dychat.. takze aj tento typ bolesti moze vyvolat STRES!!!

karioll2

reginazm
adresuj tuto otazku to temy rng alebo adminovi
su to najvacsi odbornici na tomto fore

inac teraz ja,problemy ake opisujes nemaju suvis s pichanim clexane,treba chodit casto na kontroly krvacania,prisne dodrzivat interakcie s inymi liekami a nemala by tato forma liecby trvat viac ako 10-14 dni.nezabudni,ze listovu zeleninu nemozes jest,ani ked budes brat warfarin alebo orfarin

jajkafr

sunnyswetie
vravíš, že máš problémy z chrbticou, tie bolesti na hrudi môžu byť z chrbtice. Skús začať cvičiť. Mne osobne to pomáha. Ale ten kašeľ to bude skôr nejaké ochorenie dýchacích orgánov. Mala by si navštíviť aj pneumológa.

REGINA ZM

mam plucnu emboliu a uživam inekcie clexane 0,6 ml a pocitujem palenie chrbta ruk prs a v krku čo to znamena?a čo mam urobit.dakujem

sunnysweetie

nemam hustu krv, praveze riedku :-/

a vratilo sa to zas..

pocha ma v hrudi-ako keby v plucach :( a boli ma aj chrbat :(
junovy RTG vsak nic neodhalil :-/

ako mam takto zit? :((

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v pľúcach? - Fórum - ZDRAVIE.sk