Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Campylobacter

Zdrav.

ja som bol hospitalizovaný za ťažkú bronchopneumóniu a mal som počas hosp. hnačky. Urobili mi výtery a prišlo sa na to že mám campylobaktera j. aj enterokoka f. .. :D nove atb mi nemuseli nasadiť pretože už len na pneumóniu som bral dvoj kombináciu atb ( 3.gen cefalosporín aj ciprofloxacín ) všetko i.v ... teraz mi ako prídu robiť domov nejaké stery ? :D a keď už tak kedy prídu ?

MonikaK

Chcem sa opytat,akurat ma pustili z nemocnice zistili ze mám uz vami menovaný campylobakter...nevie niekto,ci to mozem niak preniest aj na priatela?ci uz slinami alebo pohlavnym stykom?dakujem

emkaaa

Pes je raz pes, ocuchava vonku kazdy humus, a prenasa najviac chorob... Mam rada psov, ale netreba to zas prehanat.

wia

campylobakter je campylobakter, nezavádzajte tu ľudí... ja tiež umývam havinkovi misky v drese s našimi, dávame mu jesť z vidličky, z ktorej jeme my... ale je to zdravý psík, staráme sa o neho, kúpeme, očkujeme, umývame po každej prechádzke

:-)))))))))

no, vlastne tak trochu hej., campylobacter pylori je dnes helicobacter pylori, a nie campylobacter jejuni, sorry za dezinformacie:-(

emkaaa

vidim,ze sa otvorila moja tema. K tomu preco som nasrata, no majitelia toho psa totiz umyvaju psove mysky spolu s normalnym riadom v umyvacke alebo mu miesaju z lyzickami v myske. takze je to podla mna dost nechutne... je pravda, ze pes za to nemoze, ale jeho pani, no v tom case mal aj pes a par ludi z ich rodiny hnacku,ale najviac som to schytala ja

wia

z jedla, tiež som to mala. Tiež zisťovali, či nemám doma zviera, či to nie je od neho. Ale Emka tak neviem, že z čoho si taká nasratá, lebo to nie je nič hrozné a chudák havinko za to nemôže. Dali mi atb a bolo dobre

puki

Z coho Vam zistili campylobacter? dakujem za kazdy prispevok a ako dlho vam trvalo pokial ste sa z toho dostali? mne sa to zopakovalo druhy krat :(((

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Campylobacter - Fórum - ZDRAVIE.sk