Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Serrapeptaza

proste-ja

gabika1991, myslíš bolesť a zápal? V týchto dvoch oblastiach je jeho účinok veľmi nízky.

Jaja15, je to síce neskoro... Serrapeptáza nemá na znižovanie kreatinínu žiaden účinok. Tu neexistujú široké možnosti. Treba veľa piť, poctivo dodržiavať nízkobielkovinovú diétu, vyhýbať sa nadmernému pohybu. Jedinou barličkou, ktorá by eventuálne mohla pomôcť je kyselina lipoová. Tá preukázala schopnosť znižovať kreatinín v krvi. No účinnosť zatiaľ nie je celkom potvrdená.

gabika1991

Chcela by som sa opýtať, či má Serapeptáza 250000 nejaký
vplyv na organizmus pri pri problémoch s trojklaným nervom

Ivca458

od decembra užívam serrapeptázu 2x denne/ od Kompavy/ a od tej doby mám bolesti žalúdka i celého brucha,má niekto podobnú skúsenosť?

kikamika

Ja osobne by som sa na serapeptázu nedala. Niekde som čítala, že dokonca bola v eu zakázaná. Takže radšej by som volila niečo overené ako teda napríklad wobenzym. Ten je na trhu už vyše 20 rokov a pomohol mnohým mojim známym. Myslím, že keby nemal také účinky ako má mať a nezaberal by, tak by ho zrejme toľko ľudí nebralo ;)

anickadusicka

na tvojom mieste by som si radšej zvolila liek, ktorý je na trhu už dlho a pomohol mnohým ľuďom. Do nejakých menej známych by som sa nepúšťala. Ja to beriem ako risk, ktorý by som zrejme nepodstúpila. Takže dobre si to zváž;)

Dea2

stastna125 // doplnky akože výživové doplnky? tie sú fajn maximálne pre zdravých ľudí, ktorí chcú zdravie podporiť. Určite nie pre človeka, ktorý ma už nejaké zdravotné problémy. A to nehovoriac o zápale.

stastna125

fuu..
zapal klbov teda naozaj nie je sranda.. Kedze je to zapal tak enzymy by mohli zohrat ozaj dolezitu rolu pri vylieceni. Mne osobne z enzymov zabral wobenzym, predtym som vyskusala vsetky mozne aj nemozne doplnky, lieky a nic. A vysledky bolo vidiet az po nom. :-) a po pravde na tvojom mieste by som prilis nevahala pretoze so zapalmi sa zahravat nevyplaca - treba ich liecit co najskor ;)

0levandula0

Ahojte mám problém so zápalom kĺbov, už dlhší čas a neviem sa tohto zápalu zbaviť. Premýšľala som, či by mi nemohlo pomôcť užívanie serapeptázy alebo wobenzymu, nemáte s nimi niekto skúsenosti pri takomto probléme? dosť ma to trápi, keďže neviem už nájsť nič, čo by mi zaberalo :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Serrapeptaza - Fórum - ZDRAVIE.sk