Serrapeptaza

kikamika

Ja osobne by som sa na serapeptázu nedala. Niekde som čítala, že dokonca bola v eu zakázaná. Takže radšej by som volila niečo overené ako teda napríklad wobenzym. Ten je na trhu už vyše 20 rokov a pomohol mnohým mojim známym. Myslím, že keby nemal také účinky ako má mať a nezaberal by, tak by ho zrejme toľko ľudí nebralo ;)

anickadusicka

na tvojom mieste by som si radšej zvolila liek, ktorý je na trhu už dlho a pomohol mnohým ľuďom. Do nejakých menej známych by som sa nepúšťala. Ja to beriem ako risk, ktorý by som zrejme nepodstúpila. Takže dobre si to zváž;)

Dea2

stastna125 // doplnky akože výživové doplnky? tie sú fajn maximálne pre zdravých ľudí, ktorí chcú zdravie podporiť. Určite nie pre človeka, ktorý ma už nejaké zdravotné problémy. A to nehovoriac o zápale.

stastna125

fuu..
zapal klbov teda naozaj nie je sranda.. Kedze je to zapal tak enzymy by mohli zohrat ozaj dolezitu rolu pri vylieceni. Mne osobne z enzymov zabral wobenzym, predtym som vyskusala vsetky mozne aj nemozne doplnky, lieky a nic. A vysledky bolo vidiet az po nom. :-) a po pravde na tvojom mieste by som prilis nevahala pretoze so zapalmi sa zahravat nevyplaca - treba ich liecit co najskor ;)

0levandula0

Ahojte mám problém so zápalom kĺbov, už dlhší čas a neviem sa tohto zápalu zbaviť. Premýšľala som, či by mi nemohlo pomôcť užívanie serapeptázy alebo wobenzymu, nemáte s nimi niekto skúsenosti pri takomto probléme? dosť ma to trápi, keďže neviem už nájsť nič, čo by mi zaberalo :(

Jedna

Lucuš skus si precitat toto

Serrapeptase is an enzyme which “eats” away dead tissue etc. This will cause aches however the aches are short lived and depending on where the dead tissues as well as blockages in the arteries are depends on where the aches will be. The aches are a sign that the serrapeptase is working. If you do not have any aches then it isn’t doing anything for you and you are wasting your money.

Jaja15

Dá sa serrapeptozou znížiť kreatinín v krvi? Mama má hodnotu kreatinínu 158...prípadne iný spôsob na zníženie? je liečená na tlak aj cukrovku, hodnoty má stabilizované, cukor občas vyskočí na 7...snažíme sa jesť menej mäsa, viem že fyzická námaha nie je vhodná, ale mama mala porážku takže pohyb je pre ňu dosť namáhavý, ale cvičiť musí....chodíme na bicykel 2x týždenne po 20min., máva svalovicu na stehnách.....ten kreatinín mala zvýšený asi 10 rokov ale hodnoty okolo120, môže byť svalovica dôvodom takéhoto zvýšenia? Ostatné parametre (aj kyselinu močovú)mala v poriadku okrem kreatinínu 158 a cukru 6,7.

Stella 3191

Pekny vecer ,citam tu ohladom serrapeptazy som po operacii pankreasu a onkoliecbe rada by som vedela ci mozem uzivat a ako dakujem za rady :-)

DANO777

GOJI JE LEPSIE A UNIVERZALNEJSIE.

NA RAKOVINU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, CUKOR, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKOMKOLVEK TYPE RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM, ABY SA VSETKY LATKY DOKONALE VSTREBALI A UCINKOVALI.

Strejdo

Ahojte. Akurat idem objednavat Serrapeptazu 120 tis. jednotkovu, 90 kapsulove balenie. Ak sa chce niekto pridat k objednavke, kludne napiste. Nechcem ziadne peniaze naviac, iba to, za co kupim + postovne a 20% DPH.