Serrapeptaza

rayka

Mne serrapeptaza nepomohla, uzivala som 2 kapsuly rano nalacno a zistila som, ze po jej uziti sa mi zdvihol cukor v krvi o 2 jednotky. Pred uzitim mi glukomer ukazal 6,2 a potom 8,2. A to je dost. Uz ju nebudem kupovat.

RNG

Neviemk, o akych "chuchvalcoch" je tu rec. Serrapaptaza pomaha rozbijat zhluky krvnyc platniciek a odmaskovavat rozne zamaskovane mikroby a dokonca aj parazity ciastocne. Ked su tieto odmaskovane, telo samo alebo s pomocou liekov alebo roznych potravinovych doplnkov ich vie ucinne znicit.

RNG

Zapaly zaludka su sposobene mikrobami, ktore sa tam mozu udrzat len pre NEDOSTATOK kyselin, nie prebytok, na co ti iste gastroentereolog iste dal prostriedok na znizenie kyselin. Neutralizacia zaludocnych kyselin vedie k nakazam, ktore sa dostavaju do tela bez znicenia kyselinami, znici to zaroven traviaci proces a uzitocnu crevnu probioticku floru. Takze pracuj na zlepseni travenia v prvom, rade(kyseliny, enzymy mikrovlakniny probiotika)
Probiotika, zpravne rozmnozene aspon tisicnasbbne z tych malickych kapsul,az do vahy 1 kg, ked ich zivis mikrovlakninami, ti vedia produkovat az 70% vsetkych obrannych latok, ktore ma telo potom k dispozicii.
Ak ani to nestaci, potom mozes uvazovat o inych protizapalovych alebo este lepsie antimikrobialnych latok, lebo zapaly su so zamorenia a roznych mikrobov v tele.

Toska

čarna,položila si doležitu otazku na ktoru odpoveď aj mňa zaujíma.Z čoho je ten chuchvalec. Nie su to parazity,chlamydie,candida albicans?Po rozrušeni kolujú v celom tele a najdu si nove stanovisko.Škoda,na tu otazku nepozna asi nikto odpoveď.

cony

RNG prosim mala by som dotaz na teba, od aprila trpim chronickym zapalom achilovky na oboch nohach, zrejme sposobne zlou bezeckou obuvou - pritom som volila kvalitu, no nic.
Zatial mi nic nepomaha, prvy obstrek v juni mi pomohol na dva tyzdne pocas dovolenky, potom sa bolest vratila, druhy obstrek nepomohol vobec, tak som povedala dost hormonom, viac to nechcem. Zacala som brat Wobenzym, ale musela som prestat, kedze sa pridruzili zaludocne problemy - zapal sliznice, rflux, tak momentalne neberiem nic, len liek naordinvoany gastroenterologom.
Davnejsie sme s manzelom uzivali Serrapeptazu od firmy ENEREX - manzel ma v rodine srdcove problemy, tak ako preventivne to zacal brat a ja s nim, kedze som v tom case mala problem so skaredym kaslom. Serrapeptaza zabrala a ja som sa uplne vyliecila. Potom sme prestali. Chcem sa opytat ci by bola vhodna serrapeptaza aj na tento moj chronicky zapal achilovky, kedze je to velmi neprijemna bolest a kedze ma 32 rokov, nemozem si dovolit sediet doma s vylozenymi nohami. takto len trpim, mam dve deticky a znasam bolest, no neda sa to takto dlhodobo. Potrebovala by som vediet, ci brat dalej wobenzym, alebo pridat aj serrapeptazu, a hlavne ci serrrapeptaza od firmy ENEREX je dobra. Dakujem za odpoved, snad najdem uz konecne nejake riesenie.

RNG

Praskliny na cievach sa zaceluju najma cholesterolami(LDL) co nema s krvnymi zrazeninami nic spolocne.
Fibrinolyticke enzymi predavane ako potravinove doplnky nikdy nesposobuju krvacanlivost, len mierne zriedenie krvi a tym lepsiu cirkulaciu v tele. A samozrejme nattokinaza, lumbrokinaza a serrapeptaza su schopne rozbit aj starsie krvne zrazeniny, podobne ako telesny enzym na to , Plazmin

čarna

Zabudla som sa ešte opytať.Ta usadenina v cieve,nie je už defektom samotnej steny cievy?To po rozpusteni by mohla začať presakovať krv do tkaniva to je ten lepši pripad.

čarna

Prosim ťa RNG vysvetli, čo sa deje logicky s rozpustenymi krv.zrazeni.v cievach ďalej,nerozpustia sa aj doležite krvne zložky,nestava sa krv hustejšou a keď prestanem brať tie odporučane lieky nevznikne dvojnasobne velky chuchvalec v krvnom riečišti.Ďik

RNG

OK ako OK, ja to kupujem zo Swansonvitamins.com kde 90 entericky pokrytych kapsul s 120 000 jednotkami serrapeptazy v kadej kapsuli stoji
$ 28.33, co je zhruba 1/3 ceny na kapsulu proti tomu OK zdroju.
Uvadzany zdroj ani nespecifikuje, ci je ta serrapaptaza entericky pokryta, co je velmi dolezite, lebo ju zaludocne kyseliny znacne nicia.