Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

...po potrate

Príspevok v téme: ...po potrate
kitti

Dva mesiace som sa mohla tesit,ze budem mamickou. Potom v osmom tyzdni mi plod pomaly odumrel a musela som ist na abort.Od vtedy ma dajako nic nezaujima. Po tyzdni som zase zacala krvacat. Lekar mi povedal,ze mozno nemusime cakat pol roka na dalsie tehotenstvo,ze to potom uvidime. Je to tazke,hlavne,ze to bolo planovane tehotenstvo a za mesiac sa nam to podarilo. Ked mne to tak boli,ako to moze boliet takym,ktore potratia vo väčšom stadiu tehotenstva? Vy ktore ste potratili,kolko ste pockali na dalsie tehotenstvo?

kitti

Dakujem. Lekar mi povedal,ze styri-sest mesiacov musime pockat. Po troch mesiacoch zacinam brat nejake tebletky a potom sa uvidi.
Som rada,ze aj ty mas dobreho manzela,to je najdolezitejsie...:)

dfgh

kitty,to som rada, že ťa v tom manžel nenechal samu...
máš pravdu, že v dnešnej dobe nájsť dobrého a milujúceho manžela o ktorého sa môžeš kedykoľvek oprieť je veľmi vzácne. ako tak čítam tie príbehy na tomto fóre, tak si to stále viac uvedomujem a ďakujem Bohu, že mám práve toho môjho manžela. veď je krásne každý deň s niekým kto ti rozumie a miluje ťa, zaspávať a zobúdzať sa , čo mi dáš určite za pravdu....
neboj sa, určite sa vám ešte podarí bábätko, možno skôr ako čakáš, len sa tým prestaň stále zaoberať, ono to príde samé v pravý ale hlavne v nečakaný čas...
držím vám palce.

kitti

...,ze aky bol zlaty,to neviem opisat,ale toto nas este viac spojilo,lebo sme spoznali toho druheho aj z inej strany,ktoru sme zatial nepoznali.

kitti

dfgh,tak moj manzel bol velmi zlaty. Ked mi bolo najhorsie skusal ma rozveselit. Jeho velmi dobra veta: Neboj sa,este budeme mat aj dvadsat...
Potom,po par dnoch,ked som uz o tom vedela lahsie hovorit,ze som sa hned nerozrevala,tak mi prezradil,ze uz aj on,cim dalej tým viac sa tesil,ze bude otcom.
Najhorsie na tom bolo to,ze mi sme od zaciatku pozerali,ze babetku co kedy sa vyvíja,prvy tyzden,druhy...,sme sa tesili,ze uz aj srdiecko zacalo buchat,co sa asi nestalo....
Tak jednou vetou:fakt som nasla najlepsieho otca pre (dufam,ze sa nam podari) moje deti a najlepsieho manzela!
Dufam,ze to aj on tak mysli.
V dnesnej dobe je to fakt velmi vzacne...:)

kriky

Tak zelam vela stastia. Akurat to zobrali trochu z opacnej strany - najprv dieta, potom domcek. Ked clovek nie je tehotny, tak sa lahsie robi okolo domu a podobne. Ale to je len moj skromny nazor, podla ktoreho zije cca 1 percento obyvatelstva.

vierka

ale áno,je dosť často doma.len nemusí vystihnúť ten "správny"čas.Ale v pohode si to môže zariadiť.A hlavne chce.Idú stavať domček na jar.

kriky

vierka, tak to je fakticky problem otehotniet, ked manzel nie je doma. Hihi. To s nou nebude ani ked bude tehotna a porodi?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

...po potrate - Fórum - ZDRAVIE.sk